До кінця року свідоцтва про народження дитини видаватимуть і в районних лікарнях

В Україні до кінця цього року свідоцтва про народження дитини видаватимуть не лише в пологових будинках обласних центрів, а й в районних лікарнях
Depo.Життя
26 квітня 2016 05:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у Луцьку міністр юстиції України Павло Петренко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Такий сервіс від держави є дуже правильним, це підхід по-новому до відносин держави із українцем", - зазначив Петренко.

За словами міністра, від започаткування пілотного проекту з отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку (за неповних 8 місяців) в Україні перші документи дитини отримали майже 40 тисяч батьків.

"Ми вирішили не зупинятися тільки на обласних центрах і, починаючи з цього року, ми розповсюдимо цю послугу і в районних лікарнях, де також потребують якісного сервісу. Наше завдання – до кінця року у всіх районних лікарнях по всій території України зробити схожий сервіс", - зазначив Петренко.

Міністр зауважив, що у 4 районах Волинської області вже діє такий сервіс, тож 800 малюків вже отримали свідоцтва про народження безпосередньо у пологових відділеннях. Також міністр назвав Луцьк прогресивним містом щодо впровадження цього пілотного проекту. Батькам 14 немовлят, народжених цими днями у Луцькому пологовому будинку, він особисто вручив свідоцтва про народження дитини.

Петренко також відвідав Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зустрівся з професорсько-викладацьким складом та студентами юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, поспілкувався із адвокатами та нотаріусами Волині.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя