До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів

Шоу літаючих шаолінських монахів у рамках Китайської Весни відбудеться на провідних сценах Києва та Львова
Depo.Життя
15 лютого 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів
До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів

Про це повідомляє depo.ua.

Завдяки грандіозному мистецькому проекту "Радісне шоу весни" на початку березня загадковий і неповторний світ китайської культури стане трохи ближче українському глядачеві у Києві та Львові. Виступи артистів Чженчжоуського театру опери та балету, представників Шаоліньської школи бойових мистецтв "Тагоу" з міста Денфен, а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен - присвячені святу Весни, яке щорічно відзначається в Китаї за місячним календарем.

До Києва та Львова їде неймовірне шоу літаючих шаолінських монахів - фото 1

Чжэнчжоуский театр опери і балету – це естетика витонченої китайської класичної хореографії у властивому тільки Піднебесній екзотичному стилі. Чженчжоуський театр є професійним художнім колективом уряду Китаю, який неодноразово був удостоєний танцювальної премії "Лотос".

Ще однією складовою програми стануть віртуозні інструментальні соло на старовинних китайських інструментах Ерху та Чжен, які гіпнотично занурять у колорит загадкового Китаю.

Шоу ж літаючих шаолінських монахів з міста Денфен провінції Хенань, на території якої і розташований знаменитий буддійський храм Шаолінь, стане окрасою всієї програми! Учні найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь Тагоу (Shaolin Tagou) беруть участь і є переможцями міжнародних турнірів з кунг-фу, вони були запрошені для виступу на церемонії закриття Олімпійських ігор в Афінах, на церемонії відкриття Всесвітніх спеціальних Олімпійських ігор, Азіатських ігор і відкриття/закриття Пекінських літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Їх виступ – це яскраве і вражаюче шоу, що демонструє граціозні прийоми знаменитого на весь світ китайського ушу. Вихованці школи "Тагоу" не тільки літатимуть і стрибатимуть, але й супроводжуватимуть демонстрацію бойового мистецтва на сцені Національної Опери України гучними вигуками зі зброєю в руках! Кульмінацією виступу китайських шаолінів стане демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем. Глядачі буквально завмиратимуть від такого видовища.

Грандіозний проект китайського мистецтва в Україні

«РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ»

1 березня

Національна опера України ім. Т. Шевченка

4 березня

Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької

Замовлення квитків: 287-8787 та на саті: parter.ua, 063-237-4472

Квитки: від 90 до 500 грн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя