До Києва на суд російський ГРУшників викликали свідків з "ЛНР"

Голосіївський райсуд Києва для розгляду справи військовослужбовців Головного розвідувального управління генштабу ЗС Росії Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва свідків з "ЛНР"
Depo.Життя
8 квітня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Голосіївський райсуд Києва не задовольнив клопотання адвоката Євгена Єрофєєва Оксани Соколовської про допит низки свідків захисту, що представниками так званої "ЛНР" - в режимі відеоконференції і вирішив викликати їх до Києва на засідання суду 11 квітня.

Крім того, на допит в якості свідків викликаються два представника СЦКК від російської сторони Чепрасова і Литвиненка.

Суд зобов'язав захист повідомити свідків (п'ятьох осіб) повістками, які підготує суд. Вони викликаються у Київ на засідання Голосіївського райсуду 11 квітня.

Як повідомляв depo.ua, двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи - Олександра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва - затримали 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя.

Нагадаємо, як заявив раніше адвокат Валентин Рибін, висновки судово-медичного експерта у справі ГРУшників Александрова та Єрофєєва дозволяє говорити про можливість зняття обвинувачень у скоєнні теракту

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя