ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До 1 грудня у школах Києва вирішать, чи потрібна шкільна форма

Можновладці задумалися про обов'язковість носіння шкільної форми

Depo.Життя
11 жовтня 2017 13:13
ФОТО: depo.ua

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Олексій Резніков у ефірі телеканалу 1+1 порозмірковував над потрібністю шкільної форми, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Скасування обов'язковості шкільної форми – це надання конституційного права свободи та вибору, це ще й антикорупційний захід. Бо ні для кого не секрет, що в багатьох школах є примус купувати шкільну форму в окремих виробників.

Батьки обурені цим, бо знову їх до чогось примушують. Вони можливо купили б той піджачок та брючки, і мали б той самий стандарт, але там, де вони захочуть придбати, і у разі, якщо обрали з дітьми варіант носіння шкільної форми", – сказав чиновник.

Дискусія щодо необхідності шкільної форми у школах Києва з новою силою відновилася після того, як 3 жовтня 2017 року було опубліковано наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 929 "Про шкільну форму".

Згідно з документом, директорам середніх закладів освіти комунальної власності доручено до 1 грудня 2017 року провести обговорення питання доцільності використання здобувачами освіти шкільної форми з представниками органів самоврядування закладів освіти.

Після обговорення у разі потреби необхідно підготувати зміни до статутних документів закладів освіти з урахуванням пропозицій та рішень органів самоврядування закладів освіти.

"Документ зобов'язує педагогічних працівників не допускати випадків порушення етики спілкування з учнями щодо використання чи невикористання шкільної форми", – пояснюють у КМДА.

4 жовтня Олексій Резніков провів тематичну зустріч із представниками ініціативи "Батьки SOS". Цікаво, що під постом із закликом обговорити цю тему, більшість батьків дійсно проти форми.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя