Дмитро Шуров про 8 березня, привласнений острів і набиту на сцені гулю

Напередодні концерту у Києві популярний український співак, композитор та фронтмен групи Рianoбой Дмитро Шуров відповів на питання наших читачів

Дмитро Шуров про 8 березня, привласнений…

В різні етапи творчої кар`єри Дмитро входив до складу гуртів "Океан Ельзи" та Esthetic Education, а також співпрацював із Земфірою. Його пісні "Полуничне небо", "Все, що тебе не вбиває", "Кохання", "Родина" вже стали справжніми хітами. У 2015 році Дмитро написав заголовну пісню для серіалу "Слуга Народу" студії "Квартал 95". Знакова пісня "Родина" звучить як заголовна в серіалі "Не зарікайся" і в документальному фільмі "Діти перемоги". За спільну з Джамалою та Андрієм Хливнюком пісню "Злива" отримав в 2016 році премію YUNA, а в 2017 році статуетку отримала пісня Pianoбой "На Вершіні".

З читачами Depo.ua Дмитро Шуров зустрівся у прямому ефірі напередодні великого сольного концерту з симфонічним оркестром у київському Палаці спорту на підтримку нового альбому "Хісторі".

До вашої уваги найбільш яскраві моменти інтерв'ю з Дмитром.

Про сакральне число 8

"Організатори хотіли зробити концерт одного з найромантичніших артистів. Рianoбой таким і є, згідно зі статистикою у соцмережах 70% наших слухачів – жінки. Жінки на мене дуже вплинули в цьому житті і зараз впливають. І це шанс повернути їм своєю музикою хоч трошечки того, що вони дають мені. А з приводу свята в цей день… В моїй родині якось не заведено святкувати. Я взагалі вважаю, що родина в якій є тепло, є турбота, є любов 8 березня не потребує, як і 14 лютого, як і Нового року і Дня народження. Це все просто дні року. Ну що заважає людям щодня або через день (якщо вони дуже багато працюють, як ми) сказати коханій людині: "Ти реально моє все! Твоя підтримка безцінна! А я ціную тебе за це! Ти збагачуєш мене". Тому для мене це все умовно.

Хоча я дуже люблю цифру 8: по-перше, вона нагадує безкінечність, як безкінечне кохання (гарантую кожній людині, яка прийде на концерт, що її будуть кохати вічно!), а по-друге, 88 клавіш у піаніно і 88 років було моєму дідусеві, коли я починав робити альбом "Хісторі".  

5.55 – Про стосунки з сином Левком та його шанси на музичне майбутнє

7.12 – Анонс нового кліпу на пісню "Пустеля" напередодні прем`єри на ютуб-каналі Дмитра Шурова

10.35 – Про мрію керувати справами з ліжка так, як це робив Черчіль і створення пісні "Все, що нас не вбиває"

14.13 – Як родина рятує від творчого вигоряння і люди стають важливішими ніж музика

17.55 – Спростування міфів про Олей Шурових, перуку замість власного волосся та музичну освіту

20.18 – Правда про заробітки артистів та композиторів для кіно від Шурова

22.30 – Про те, чому "кидають" музикантів, як готується тур по 13 містах України і яким має бути WC для артистів

Про погрози і травми від слухачів

"Одна жіночка, мабуть, випила і намагалася залізти на сцену на пісні "Відьма". Вона кричала: "Допоможіть мені вилізти, я зараз наваляю цьому Дімі!". Але їй ніхто не допоміг, вона розвернулася і пішла.

Дуже давно, коли ми грали з гуртом Esthetic Education на фестивалі і нас поставили в "лайнап" між металістами, люди під сценою чекали саме металістів, спочатку кричали різні нехороші слова, а потім почали кидати різні речі і парасолею влучили мені у голову. Але музикант є на сцені недоторканою фігурою, і йому нічого не страшно. А гуля пройшла".  

31.20 – Про те, що дратує у прихильниках

34.18 – Про фільм "Маэстро Шуров или Дикая собака Димка"

35.10 – Про guilty pleasures Діми Шурова і голосові зв`язки

38.50 – Про те, що було і чого не було з Земфірою

41.20 – Про один найяскравіший спогад з "Океаном Ельзи"

42.40 – Про розпад гурту Esthetic Education. 

Створи собі кумира

"Я дуже полюбляю їздити на концерти своїх улюблених музикантів, навіть якщо вони не приїжджають в Україну. Останнім часом я був на концерті Бьорк у Тбілісі, Тома Йорка в Італії, Роббі Вільямса у Берліні. З кожного з цих концертів я привіз додому маленький острів. Відчуття того, як все має бути, відчуття того, що людина, якій ти довіряєш, твій кумир – саме такий або кращий, ніж ти собі уявляв. І дуже хочу, щоб люди на моїх концертах теж відчували такі емоції, щоб мої концерти теж залишали в них тепле місце, в яке можна повертатися, коли тобі погано".

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme