Дмитро Сергійович Бут рекомендує Apple Watch Series 6

Після презентації Apple великі мережеві магазини відзначають зростання попиту на годинник. Дмитро Сергійович Бут, пошановувач електроніки та дієт, спробував розібратися, чому годинник став популярним та чи варто вам його купувати

Дмитро Сергійович Бут рекомендує Apple W…

Після презентації Apple великі мережеві магазини відзначають зростання попиту на годинник. Дмитро Сергійович Бут, пошановувач електроніки та дієт, спробував розібратися, чому годинник став популярним та чи варто вам його купувати

Огляд Apple Watch Series 6 від Дмитра Бута

Новий годинник від Еппл має оксиметр — прилад для вимірювання кількості кисню в крові. Вимірювання рівня кисню допоможе визначити легеневу недостатність і недостатню кількість кисню в крові.

Рівень кисню - це один із способів, за яким можна визначити стадію зараження коронавірусом. Коли легені перестають справлятися з повітрям, що надходить, це означатиме поразку легеневих тканин і альвеол.

Дмитро Бут : "Під час тренувань зручно стежити за насиченістю крові киснем. Вони і спалювані калорії підраховують, навіть під час обіду! Взагалі бомба".

Спеціальні фотодіоди на зворотньому боці годинника просвічують капіляри на руці, а фотодатчики знімають показники викривлення світла, вимірюючи концентрацію кисню в крові.

Вбудована в Apple Watch Series 6 техніка здатна вимірювати кількість витрачених за день або окремий проміжок часу калорій.

Ось, що з цього приводу каже Дмитро Бут.

"Користуйтеся колами активності, щоб встати з дивана і розім'ятися. Сам виміряю, скільки калорій витратив, коли приїжджає постачальник і я спускаюся з восьмого поверху по сходах. Наміряв завяки цьому годиннику, виходить, що за повний вояж від квартири до дверей під'їзду спалюю цілий шматочок піци".

Нова watchOS 7, яку встановлено в годиннику шостої моделі, в змозі бути персональним тренером по схудненню і крос-фіту. У годиннику є розподіл за видами активності — біг, танці, прогулянки, пробіжка, спортивні вправи та інші режими. Кожен тип активності передбачає виставляння мети на день, тиждень або місяць.

Порада від Дмитра Бута щодо управління активністю

 

"Виставляєте мету на пробіжку або танці, говорите собі - "сьогодні точно зможу", і намагаєтеся вкластися в цифри. Не вдалося — ну і чорт з ним, зате тепер кожну спробу можна виміряти і потім похвалити себе за старання в кінці місяця. Цифри, вони є цифрами! "

Щоб підбадьорити своїх покупців розминати кістки і вставати з дивану, в Apple Watch Series 6 впровадили систему мотивації. Годинники вимірюють рівень активності в фазах відпочинку, умовно "сидимо", активності і підвищених навантажень. Відмінний KPI для подорожей і пробіжок. Як завзятий любитель вправ на повітрі, Дмитро Сергійович Бут не відмовляє собі в задоволенні пробігтися по парку.

Дмитро Бут: "Закрутив кільце, поставив мету щодо бігу на день і чкурнув по парку. Вгору, вниз, потім навколо, і під кінець дивишся, чи пробіг чи хтось із знайомих більше. Зазвичай мене по п'ятницях обганяє Михайло, потрібно худнути старанніше".

Прикро губити пульт в нетрях дивану, ще неприємніше — загубити ключі в тумбочці. Щоб полегшити пошук предметів, Apple обладнала годинник шостої моделі чіпом U1 для пошуку міток на предметах. Вимірюючи рівень розсіювання або деформації сигналу чіп визначає, наскільки далеко лежать предмети.

Дмитро Бут: "Поставив мітку на ліву шкарпетку і помістив її в розділ втрачених речей. Приходжу ввечері додому втомлений, напружений. Забув, що поставив мітку на шкарпетку. Відкриваю двері, заходжу в спальню, а годинник як запищать! Я думав на місці інфаркт зловлю, дивлюся на циферблат, а там годинник радісно повідомляє, що мої шкарпетки знайшлися. Такий ось пошук предметів, тепер тестую на правій. Я її частіше гублю".

З огляду на переваги наручних годинників від Apple, після презентації не пройшло й двох місяців, як великі мережеві магазини відзвітували про високу кількість проданих моделей.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"