Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"

Російського актора Дмитра Нагієва розлютила ініціатива петербурзької місцевої влади замалювати мурал із його зображенням
Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"
Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"

В Instagram зірка російських комедії вилаявся та показав, як тепер виглядає будинок одного із пітерських будинків, передає depo.ua.

Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна" - фото 1

"Пані та панове. Ось так було, ось так стало. У Петербурзі на кількох брудних, нікому не потрібних стінах, добрі художники намалювали відомих людей. Десь весело, десь серйозно. Вчора чиновники все це зафарбували. У країні, де у них знаходять 9 мільярдів просто в будинку, просто знаходять, де ліжка в лікарнях стоять в коридорах, де викликають попів, щоб освятити черговий вкрадений мільярд при будівництві «Зеніт-Арени», де дороги в нікуди, а літак для перевезення собачок, - ця людська гниль бореться з вуличними художниками.

Всі інші проблеми вони вирішили, більше цій бездарній купі гівна зайнятися нічим. Мені все одно - буду там намальований я або хтось інший. Важливо, щоб на цій сірості було хоч щось намальовано. Вибачте за емоції. «Важко вибрати між дурнем і негідником, особливо якщо негідник - ще й дурень». С. Довлатов", - прокоментував Нагієв.

Зображення Нагієва в образі прапорщика Задова з серіалу "Обережно, модерн! - 2" з'явилося на Синопській набережній Петербурга в квітні 2016 року. 11 вересня воно було зафарбовано на прохання петербуржця Цвєткова, який звернувся до міської влади з офіційним запитом.

Одночасно з ним зафарбували графіті з Павлом Дуровим, також зроблене художниками об'єднання HoodGraff.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя