Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"

Російського актора Дмитра Нагієва розлютила ініціатива петербурзької місцевої влади замалювати мурал із його зображенням
Depo.Життя
15 вересня 2016 14:35
ФОТО: depo.ua
Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"
Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна"

В Instagram зірка російських комедії вилаявся та показав, як тепер виглядає будинок одного із пітерських будинків, передає depo.ua.

Дмитро Нагієв назвав російську владу "купою гівна" - фото 1

"Пані та панове. Ось так було, ось так стало. У Петербурзі на кількох брудних, нікому не потрібних стінах, добрі художники намалювали відомих людей. Десь весело, десь серйозно. Вчора чиновники все це зафарбували. У країні, де у них знаходять 9 мільярдів просто в будинку, просто знаходять, де ліжка в лікарнях стоять в коридорах, де викликають попів, щоб освятити черговий вкрадений мільярд при будівництві «Зеніт-Арени», де дороги в нікуди, а літак для перевезення собачок, - ця людська гниль бореться з вуличними художниками.

Всі інші проблеми вони вирішили, більше цій бездарній купі гівна зайнятися нічим. Мені все одно - буду там намальований я або хтось інший. Важливо, щоб на цій сірості було хоч щось намальовано. Вибачте за емоції. «Важко вибрати між дурнем і негідником, особливо якщо негідник - ще й дурень». С. Довлатов", - прокоментував Нагієв.

Зображення Нагієва в образі прапорщика Задова з серіалу "Обережно, модерн! - 2" з'явилося на Синопській набережній Петербурга в квітні 2016 року. 11 вересня воно було зафарбовано на прохання петербуржця Цвєткова, який звернувся до міської влади з офіційним запитом.

Одночасно з ним зафарбували графіті з Павлом Дуровим, також зроблене художниками об'єднання HoodGraff.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя