Для українців честь бути бандерівцями, - Епіфаній

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній переконаний, що українці пишаються, коли їх називають "бандерівцями"
 

Про це він заявив під час відвідування Львівського національного аграрного університету, випускником якого був Степан Бандера, інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу ПЦУ.

"Історія університету засвідчує, з-поміж його випускників було багато тих, які насправді, не словом, а ділом, любили свою українську землю та її народ. Серед них варто відзначити та згадати генія українського національного і націєтворчого духу Степана Бандеру. Він є славним випускником саме вашого університету. І коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося", –  зазначив Його Блаженство.

"Для декого таке найменування є лайливим, але для нас це честь. Бо наша земля породила таких славних героїв, які колись казали, що прийде час і один буде говорити "Слава Україні!", а мільйони відповідатимуть "Героям Слава!". Ми з вами дочекалися цього часу, тому повинні радіти, що є спадкоємцями наших героїв та маємо можливість осягнути і продовжувати те, що вони накреслили», – додав Митрополит Епіфаній.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви у середу, 10 квітня, прибув до Львова з першим архіпастирським дводенним візитом.

Раніше повідомлялося, що Епіфаній у Львові поділився міркуваннями про президентські вибори в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна