Для кохання та здоров'я: П'ять цікавих фактів про устриці

Устриці – специфічний делікатес, який приносить користь для здоров'я
Depo.Життя
22 вересня 2016 22:43
ФОТО: depo.ua

Для тих, хто любить устриці або тільки збирається їх скуштувати, редактори Luxury Insider підготували п'ять цікавих фактів про цих молюсків, передає depo.ua.

Дешеві устриці не завжди низької якості. Невисока ціна устриці свідчить не про погану якість продукту, а про легкий збір урожаю.

Устриці – потужний афродизіак і ліки від хвороб. Відомо, що знаменитий герой-коханець Казанова щодня снідав устрицями. Численні дослідження показують, що ці морепродукти містять велику кількість амінокислот, які сприяють виробленню статевих гормонів і підвищенню лібідо. Крім того, устриці зміцнюють імунну систему, очищають шкіру і зміцнюють кістки.

Багато назв, але всього п'ять різновидів. Незважаючи на нескінченний список назв, який може бути представлений у меню ресторану, існують тільки п'ять різновидів устриць: устриці Кумамото, європейські пласкі, атлантичні, тихоокеанські та устриці Олімпія. Тип устриць залежить від регіону вирощування.

Устриці чудово поєднуються з абсентом. Зазвичай устриці подають із шампанським або вином, але цей делікатес відмінно поєднується і з абсентом. Солоні, багаті на мінерали устриці створюють приголомшливий смаковий симбіоз з м'ятою і фенхелем у складі абсенту.

Устриці покращують екологію. Устриці є природним фільтром, очищаючи в середньому до 50 літрів води щодня. Коли ви дивитеся на чистий і глибокий океан, подумайте про тих устриць, які посприяли такій красі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя