Дівчина, яка не помітила вагітність, раптово народила

Мешканка Лондона не помітила власну вагітність і раптово народила дитину

Про це повідомляє видання Daily Mail, передає Depo.ua.

У 24-річної офіціантки Шарлотти Дюбард не припинялися щомісячні кровотечі і майже не збільшилася вага, тому підстав підозрювати вагітність не було.

"Заднім розумом я розумію, що мені хотілося більше солодкого, - каже вона. - Ще були проблеми з ногами, через які я тиждень пропускала роботу. Лікар сказав, що причиною міг бути тиск дитини".

Всі дев'ять місяців дівчина пила протизаплідні засоби, курила, вживала алкоголь і ходила на роботу, де зміна могла тривати 14 годин. Коли у неї почалися перейми, вона не надала цьому значення.

"Увечері я відчула біль, але не особливо сильний - слабкіше, ніж зазвичай при місячних, - розповідає Дюбард. - На наступний день він продовжився і хвилями то посилювалася, то слабшав".

Оглянувши себе за допомогою камери мобільного телефону, вона розгледіла голову немовляти. Дівчина поспішила до ванни і народила. Перерізавши пуповину за допомогою манікюрних ножиць, вона зателефонувала своєму хлопцеві і веліла терміново приїжджати. Спочатку він не міг повірити, що дитина дійсно їхня, і припустив, що дівчина знайшла її на вулиці.

Лікарі оглянули новонародженого і зробили висновок, що він абсолютно здоровий. 

Нагадаємо, у США жінка дізналася про свою вагітність в момент пологів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна