Дівчина помила руки в громадському туалеті і заробила виразки на обличчі

Американка помила руки рідким милом в громадському туалеті і заразилася хвороботворною бактерією Klebsiella oxytoca

Як повідомляє Daily Mail, на її обличчі з'явилися глибокі виразки, передає Depo.ua.

Рейчел Стар Візерс зі штату Південна Кароліна скористалася милом з диспенсеру в туалеті ресторану, незабаром після цього на її обличчі з'явилися висипання, з часом перетворилися у виразки, що кровоточать. Лікарі виявили в організмі 33-річної пацієнтки ентеробактерії Klebsiella oxytoca. Лікування проходить складно, так як ці бактерії стійкі до більшості антибіотиків.

Рейчел поділилася знімками свого обличчя, щоб попередити інших людей про небезпеку зараження за допомогою диспенсерів в громадських туалетах.

Невелика кількість Klebsiella oxytoca можна виявити в калі здорової людини. Однак якщо бактерія потрапляє в організм іншої людини, вона може викликати пневмонію, біль в спині, інфекцію сечостатевої системи і проблеми зі шкірою. Людей з ослабленою імунною системою вона здатна вбити.

Австралійський експерт з гігієни Раліца Проданова зазначила, що небезпеку можуть представляти навіть ретельно відмиті диспенсери з громадських туалетів:

"Можливо, ви вважаєте, що диспенсери з милом очищають самі себе, але навіть ті з них, в які додають антибактеріальний гель, небезпечні. Я раджу носити з собою антибактеріальний гель, щоб повністю виключити ймовірність зараження".

Мікробіолог Чарльз Герба з Університету Арізони вивчив вміст 296 диспенсерів з ресторанних туалетів. У п'ятнадцяти відсотках з них виявилися хвороботворні бактерії: кишкова паличка, сальмонели та Klebsiella oxytoca.

Нагадаємо, яскравий екран смартфона випалив в очах дівчини 500 отворів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна