Дівчина Лещенка обіцяє їздити до Москви, хоч би що

Цивільна дружина нардепа Сергія Лещенка Анастасія Топольська заявила, що не припинить поїздок на Росію та виступатиме у московському клубі й надалі
Depo.Життя
7 листопада 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в інтерв'ю "Новому времени", передає Depo.ua.

"Я скасувала виступ  Москві у вересні після скандалу з квартирою, щоб не підливати масла у вогонь. Але я все одно буду туди їздити. Ви ж не відмовитеся їздити в Росію, якщо у вас мама в Москві живе? Ось і для мене це як поїхати зустрітися з людьми, з якими я давно дружу і працюю. ARMA 17 були першими, хто дав мені шанс, хто відкрив переді мною двері, хто в мене повірив. Це не концерти по Росії. Я не виступаю більше ніде. Тільки в цьому місці. І аудиторія там теж не політизована, дуже інтелігентна, художники, артисти різні. Ці люди мене підтримували навіть коли у нас була Революція. Їм самим було соромно за те, що робить Росія. Путіна вони самі не особливо підтримують", - сказала Топольська.

Вона вважає, що пояснення стосовно концертів на Росії "не зрозуміють в Україні".

"Але українському народу, його фейсбучній частині в усякому разі, цього не поясниш. Навіть якщо я буду говорити про це кожен день, вони все одно не почують", - додала ді-джей.

Нагадаємо, кохана Лещенка жорстко "підставила" нардепа, назвавши народних депутатів "кінченими покидьками" за те, що ухвалили, на її думку, непродуманий закон щодо квот на українські треки в радіоефірі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя