Директор центру, що опитував кричан, обурився критикою "метальників лайна"

Директор Всеросійського центру вивчення суспільної думки Валерій Федоров обурився тому, що люди не вірять даним замовленого Путіним опитування в Криму
Depo.Життя
1 січня 2016 21:50
ФОТО: depo.ua

Про це Федоров написав у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Метальникам лайна, які збудились з приводу нашого опитування в Криму і Севастополі, відповідати не буду. Це все персонажі відомі, продані і куплені, так що розмовляти з ними вважаю нижче своєї гідності. Тим же, хто щиро сумнівається в отриманих даних з різних міркувань, проведу невеличкий лікнеп", - заявив соціолог.

Далі Федоров пояснив, мовляв, опитування проводилося з 14 до 19:00 31 грудня і з 10:30 до 15:00 1 січня. З п'яними респондентами, за його словами, справи не мали.  

"Чи можна вірити опитуванням, проводити які доручив Путін? - Можна. Навіть тим, які Обама доручив проводити. Або Ердоган. Не важливо, хто доручає - важливо, хто проводить. Так що на кін ми ставимо свою репутацію. Довіряєте нам - вірте і цим опитуванням. Ні - йдіть далі і не морочте собі та іншим голову", - обурився Федоров.

Нагадаємо, соцопитування російських соціологів за замовленням президента Росії Володимира Путіна показало, що 94% кримчан готові "терпіти" перебої зі світлом.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя