Діаспора виручила українця, який став жертвою злочинців в Аргентині

За сприяння посольства України та української громади Аргентини учора, 4 квітня, додому повернувся українець, який під час перебування в місті Буенос-Айрес потрапив у скрутне становище внаслідок злочинних дій третіх осіб
Depo.Життя
5 квітня 2016 19:12
ФОТО: depo.ua

Українська громада в Аргентині й посольство забезпечили його належними і безпечними умовами проживання та харчуванням, організували збір коштів від небайдужих громадян для придбання авіаквитка, передає depo.ua з посиланням на "Експрес.ua".

А українські дипломати допомогли чоловікові під час проходження митних та прикордонних процедур у міжнародному аеропорту Буенос-Айреса.

"Друзі, будьте уважні та обережні перебуваючи за кордоном! Плануючи подорож до Аргентинської Республіки, пропонуємо ознайомитися з порадами щодо перебування в цій країні (правила поведінки, медичні та соціальні послуги, дотримання законів країни перебування, безпекова ситуація, візові та митні питання, корисні номери телефонів тощо). У разі надзвичайної ситуації слід звернутися до Посольства України в Аргентинській Республіці, що знаходиться за адресою: м. Буенос-Айрес, вул. Ожєрос, 2169, тел. (+00 5411) 4775-3476, у разі загрози життю чи загибелі громадян України: +54 9 11 6199 9414 (з інших країн), 15 6199 9414 (з Аргентини)", -- радить департамент консульської служби МЗС.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя