Держпродспоживслужба рекомендувала київській владі обмежити рух у місті через смог

Держпродспоживслужба рекомендувала київській владі обмежити рух у місті з-за смогу
Depo.Життя
25 липня 2016 23:34
ФОТО: depo.ua

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті відомства, передає depo.ua.

"Для зменшення накопичення шкідливих речовин в повітрі і впливу на здоров'я населення головне управління Держпродспоживслужби в Києві рекомендує столичній владі, якщо є така можливість, обмежити рух автотранспорту на центральних вулицях міста, особливо вантажного", - зазначено в повідомленні.

У Держпродспоживслужбі повідомили, що осідання в Києві загадкової білої імли викликано відповідними метеорологічними умовами (високим температурним режимом, відсутністю тривалих опадів та вітру), які сприяють нагромадженню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.

У відомстві додали, що за результатами проведеного 25 липня досліджень на територіях розташування об'єктів житлового фонду, громадських будівель, установ соціального, культурного та побутового призначення максимальні концентрації шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери в точках відбору повітря наблизилися до гранично допустимим.

Поліпшити ситуацію, як стверджують фахівці, можна з допомогою щоденного поливу доріг, прибудинкових територій та зелених зон біля будинків у ранкові і вечірні години.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя