Держкіно заборонило показу ще чотирьох російських серіалів та двох фільмів

Державне агентство України з питань кіно відмовило в державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення ще двом художнім фільмам російського виробництва і чотирьом російським серіалам
Depo.Життя
6 вересня 2016 19:09
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав глава Держкіно Пилип Іллєнко повідомив на своїй сторінці, передає depo.ua.

Держкіно продовжує роботу щодо захисту інформаційного простору України та забезпечення виконання Закону України "Про кінематографію" в рамках покладених на нього повноважень. 

"Зокрема, за результатами розгляду Експертною комісією з питань розповсюдження і демонстрування фільмів художніх стрічок та серіалів виробництва Російської Федерації, які були подані правовласниками для отримання прокатних посвідчень, а також реагуючи на інформацію Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та скарги громадян, було відмовлено в державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення художньому фільму "Нічні вартові" ("Ночные стражи"), реж. Велівіс Е., 2016 р., а також скасовано державну реєстрацію та анульовано прокатні посвідчення т/c "Не шкодую, не кличу, не плачу" ("Не жалею, не зову, не плачу"), реж. Криворучко І., 2011р.; т/с "Знайда-3" ("Найдёныш-3"), реж. Курбанов С., 2012р.; т/с "Було це на Кубані" ("Дело было на Кубани"), реж. Щербін С., 2011р.; х/ф "Недолуга невістка" ("Непутевая невестка"), реж. Бистрицький С. 2012р.; т/с "Коли розквітне багульник" ("Когда зацветёт багульник"), реж. Краснова Ю., 2010р",- повідомив Іллєнко. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя