Depo.ua вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом (ФОТОЖАБИ)

depo.ua не хоче ображати стоматологів, праця яких має велике значення для людства, а просто жартує, адже це свято стійко асоціюється з одіозним сином Януковича
Depo.Життя
9 лютого 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
Depo.ua вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом (ФОТОЖАБИ)
Depo.ua вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом (ФОТОЖАБИ)

9 лютого у світі відзначають Міжнародний День стоматолога. На жаль, в Україні ця почесна та надважлива професія асоціюється не тільки з лікарями, а й з одіозною постаттю сина президента-втікача Віктора Януковича - Олександром, який в народі отримав прізвисько - "стоматолог".

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 1

Як Саша "стоматолог" заробив мільярди 

Олександр Янукович народився у 1973 році у Єнакієво. За фахом лікар-стоматолог, зараз працював заступником генерального директора ТОВ "Донбаснафтопродукт", власник благодійного фонду "Олександр Янукович". За даними сайту "Лівий берег", з липня 2011 є власником пакету акцій телеканалу "Тоніс".

У рейтингу журналу "Кореспондент" "ТОП-100 найвпливовіших українців 2012" посідав 4-те місце. Станом на листопад 2011, до сфери впливу Олександра Януковича відносять нових керівників Нацбанку України (Сергій Арбузов), МВС України (Віталій Захарченко), Державної податкової адміністрації України (Олександр Клименко) та Державного агентства земельних ресурсів (Сергій Тимченко) — так звана "Сім'я" (олігархічний клан, підконтрольний сім'ї Януковичів).

У рейтингу журналу "Кореспондент" "ТОП-100 впливових українців 2013" посідав третє місце. 

ДІЯЛЬНІСТЬ

Старший син Януковича — особа непублічна. В інформаційному просторі конкретна інформація про нього з'явилася тільки після приходу Віктора Януковича на Банкову в лютому 2010 року. Відомо, що на момент Помаранчевої революції жив з сім'єю в Донецьку, де мав свою частку в маєтку матері Людмили Олександрівни.

За даними ЗМІ, в Олександра є інтереси на ринку нафтопродуктів, будівництві, шляхобудуванні (Донецький облавтодор), нерухомості, земельному бізнесі, елітному суднобудуванні, банківській справі, зерноторгівлі.

За даними видання "Главред", контрольована ним фірма у лютому 2008 зруйнувала меморіальний будинок Лесі Українки в Балаклаві, разом з ще трьома пам'ятками архітектури.

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 2

ЧИМ ВОЛОДІВ ТА ВОЛОДІЄ СТОМАТОЛОГ

У власності Олександра Януковича перебуває:

Всеукраїнський банк розвитку, створений ТОВ "Донснабтара"

ПАТ "ВнєшБізнесБанк";

ТОВ "Донснабтара" (94% належить Олександру, ще 1,5% — матері Сергія Арбузова Валентині);

MAKO Trading SA — Менеджмент Ассетс Компані, власність Олександра, зареєстрована в червні 2006;

ТОВ "Будинок лісника;

Телеканали Tonis, Business і Dobro (згідно досудового розслідування Генеральної прокуратури України).

З другої "передпрем'єрної" автобіографії Віктора Федоровича Януковича стало відомо, що Олександр працює заступником ВАТ "Донбаснафтопродукт" (15% українського бензинового ринку), близького до Донгорбанку, підконтрольного Ахметову Р.Л. У 2007 р., за деякими даними, почав виводити свої активи з структур Пригодського і Ахметова.

СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ "ЗАРОБИВ" САША СТОМАТОЛОГ

За повідомленням швейцарських ЗМІ, тільки на рахунках женевської філії його фірми MAKO Trading SA, за майже три роки Олександр Янукович накопичив близько півмільярда доларів.

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 3

Починаючи з 27 лютого 2014, прокуратури Швейцарії, Австрії та Ліхтенштейну заморозили банківські рахунки Олександра та всієї "сім'ї януковичів" та конфіскували документи в належних їм фірмам.

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 4

5 березня Рада Європейського Союзу ухвалила блокування коштів відстороненого Верховною Радою з посади Президента України Віктора Януковича, його синів Олександра і Віктора та інших членів "сім'ї".

За неофіційними даними, сума статків "стоматолога" сягає декілька мільярдів доларів.

ЯК ЗАРАЗ ЖИВЕ СТОМАТОЛОГ

За повідомленнями ЗМІ, Олександр Янукович розшукується СБУ, МВС та органами прокуратури і підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 с.366 Кримінального кодексу (службове підроблення, підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки).

13 жовтня 2015 року Олександр Янукович подав позов до Європейського суду з прав людини у зв'язку з регулярними порушеннями Україною прав людини щодо нього та отриманням матеріальної компенсації за втрату права власності на 100% акцій Всеукраїнського банку розвитку в розмірі ринкової вартості акцій.

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 6

Підставою для подачі позову стало рішення Національного банку України від 27 листопада 2014 року про визнання Всеукраїнського банку розвитку неплатоспроможним, що спричинило за собою введення в банк тимчасової адміністрації та його фактичну експропріацію. Внаслідок даного рішення НБУ Олександр Янукович втратив право власності на 100% акцій банку.

Печерський районний суд Києва заарештував рахунки платіжної системи EPay у "Всеукраїнському банку розвитку", власником якого є Олександр Янукович, син екс-президента України через підозру до причетності в пособництві "ДНР / ЛНР".

<a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/"><a href="//www.depo.ua/">depo.ua</a></a></a></a></a> вітає Сашу "стоматолога" з професійним святом - фото 7

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя