Денісова повідомила про стрімке погіршення стану здоров'я Бекірова

Стан здоров'я українського політв'язня Едему Бекірова стрімко погіршується
 

Про це повідомила українська омбудсвумен Людмила Денісова у Facebook, повідомляє Depo.ua.

Денісова нагадала, що неодноразово зверталася до уповноваженої з прав людини на Росії Тетяни Москалькової з проханням невідкладно вжити заходів щодо госпіталізації та лікування Бекірова.

У свою чергу Москалькова доручила так званому "уповноваженому з прав людини" в окупованому Криму Людмилі Лубіній перевірити стан здоров'я ув'язненого.

"Нібито, відвідавши Бекірова в СІЗО-1 в Сімферополі, спростувала інформацію про погіршення стану його здоров'я", - написала Денисова.

Однак Бекірова відправили в медичний заклад на обстеження.

"Але все ж Едема Бекірова відправили до лікарні на обстеження до кардіолога та ендокринолога. Незважаючи на висновки лікарів про задовільний стан, йому порадили збільшити кількість одиниць інсуліну. Це свідчить про те, що у Едема прогресує цукровий діабет", - повідомила омбудсмен.

Крім того, пише Денісова, Бекіров скаржиться на постійний біль у серці через гіпертонію, що призводить до задухи, а велика кількість інсуліну призвела до збільшення підшлункової залози.

Денісова в черговий раз звернулася до Москалькової з проханням невідкладно вжити заходів для забезпечення прав громадянина України Бекірова.

Нагадаємо, 14 травня Едему Бекірова вивозили з Сімферопольського ізолятора в клініку імені Семашка, де він провів кілька годин.

Стан здоров’я кримськотатарського політв’язня Едема Бекірова погіршується після прийому медпрепаратів за новим призначенням лікарів у Сімферополі.

Довідка. У травні кримськотатарського активіста Едема Бекірова вивезли на обстеження до клінічної лікарні імені Семашка в Сімферополі.

26 квітня підконтрольний Росії Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту Бекірова на продовження терміну тримання в СІЗО. Едем Бекіров залишиться під арештом до 12 червня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна