Деканоїдзе планує змінити закон про поліцію

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе має намір внести низку змін у закон про поліцію
Depo.Життя
5 травня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це вона заявила в інтерв'ю телеканалу 24.

"Загалом, змінити законодавчу базу — це теж частина реформування", — підкреслила очільник Нацполіції.

При цьому, за її словами перший напрямок реформи правоохоронної системи — відбір людей з нового покоління. Другий — навчання та тренінги відібраних кандидатів. Третій напрямок — забезпечення поліцейських обладнанням і зарплатами. Четвертий — законодавча база.

"Суть реформи полягає в тому, щоб всі ці чотири напрямки розвивалися паралельно. Через політичну кризу, яка спостерігається в нашій країні, Верховна Рада, на жаль, не змогла ухвалити низку змін в законодавстві. Також ми зараз працюємо над кількома поправками", — зазначила Деканоїдзе.

Зокрема, певні поправки внесуть до Кодексу адміністративних правопорушень щодо посилення відповідальності за образи поліцейських.

"Будуть і зміни в Закон "Про поліцію". Там є багато нюансів, які ми хотіли б виправити. Крім того, в парламенті зараз лежить закон про оперативно-розшукову діяльність, за який депутати поки не можуть проголосувати. Ми дуже сподівалися, що його приймуть до травневих свят. Але тепер змушені чекати до 10 травня, коли Верховна Рада відновить свою діяльність. Це також є проблемою, коли ми не можемо проштовхнути закони, необхідні для роботи", — додала вона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя