Деканоїдзе планує захищати інші міста за одеським сценарієм

Чіткий план роботи допоміг правоохоронцям забезпечити безпеку в Одесі 2 травня. Подібні алгоритми дій будуть використані під час масових заходів 8-9 травня в інших містах
Depo.Життя
6 травня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила сьогодні під час відеоселекторної наради в МВС України.

Хатія Деканоїдзе відзначила чітку роботу працівників підрозділів Національної поліції, зокрема – патрульної поліції, а також бійців Національної гвардії під час масових заходів в Одесі, які відбулися 2 травня.

"Хочу сказати, що така робота дає реальні результати. Координація і план роботи, які в нас були (а ми над цим планом працювали вже давно), дають ту "картинку", яка була в Одесі 2 травня", – підкреслила глава Національної поліції України.

Вона зазначила, що так само чітко прописаний алгоритм дій буде використано в Дніпропетровську, Харкові, Львові та в інших містах, де можуть виникнути якісь провокаційні моменти. З цією метою на відеоселекторну нараду до МВС прибули керівники цих територіальних підрозділів поліції.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя