Де знаходяться і як виглядають острови котиків, фламінго і чоловіків (ФОТО)

Деякі острови настільки дивні, що здаються вигадкою. Втім, вони існують насправді

Depo.Життя
18 листопада 2017 19:00
ФОТО: depo.ua

Depo.ua пропонує познайомитися з найбільш цікавими островами у світі.

1. Острови котів у Японії

Острів Тасіро наразі став однією з фішок Японії, адже котів тут проживає більше, ніж людей. Котів завозили з давніх давен, адже займалися виробництвом шовку і дуже боялися мишей.

Наразі мешканців тут лише 70-100, причому вся молодь залишає Тасіро. Середній вік людей - 71 рік.

Аналогічна історія - з островом Аошіма, де котів близько 120.

2. Острів кроликів

Острів Окуносіма розташований у Внутрішньому Японському морі.

Раніше на острові знаходився завод з розробки хімічної зброї і, аби засекретити об'єкт, його стерли з усіх карт.

Що ж до кроликів, точні причини експансії вухатих невідомі.

За однією з версій, їх завезли для дослідів, а коли завод припинив працювати, тварини почали нове життя на волі. За іншою, кумедні тваринки з'явилися тут з легкої руки школярів, які на екскурсії випустили на острів вісім кроликів.

3. Острів чоловіків

На острів Окіносіма, який знаходиться між Корейським півостровом і Кюсю, жінкам вхід заборонено. Порядки тут встановлюють ченці синтоїстського храму Окіцу, які поклоняються богині моря Тагор Хіме-но-ками.

Чоловіків теж пускають на острів лише раз на рік 27 травня, і те, не більше 200. Цього дня ченці проводять релігійний фестиваль з метою "заспокоєння духів росіян і японців, які загинули у битві на Японському морі у 1905-му". Перед тим, як ступити на землю, гості мають омитися у морі.

Не так давно ЮНЕСКО включила острів у список заповідних історичних об'єктів.

4. Острів свиней

Безлюдний острів на Багамах став чи не головною принадою регіону. Адже тут живе близько 200 свиней, які залюбки плавають, спілкуються і граються з туристами. Як тварини з'явилися на острові, не з'ясовано. Але деякі впевнені, що тварини вціліли після корабельної аварії.

5. Острів фламінго

На приватному острові в Арубі (невелика держава біля Венесуели - ред.) фламінго вільно гуляють пляжем, не боячись людей.

Щоправда, аби провести день на пляжі, треба заплатити $99. У суму включений трансфер і харчування. Інший варіант - оселетися в готелі, власникам якого належить острів рожевих птахів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя