Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць, де никали гроші попередники консервника Чауса

Мережі дивуються столичному судді Миколі Чаусу, який закопав банку з грошима біля дому. Втім, щодо приховування нечесних грошей українські можновладці - ті ще винахідники
Depo.Життя
10 серпня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць, де никали гроші попередники консервника Чауса
Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць, де никали гроші попередники консервника Чауса

Здається, нашинкована грошима і закопана на городі банка - явище скоріше радянської епохи. Але реальність руйнує стереотипи... Вочевидь, старий російський афоризм "Держите деньги в банке" український суддя сприйняв надто буквально. 

Де ховали гроші українські і світові чиновники - фото 1

Втім, банка Чауса - не найбільш екзотична схованка для грошей в сучасній історії України. 

Depo.ua пропонує дізнатися, де ще никали хабарі українці. 

1. Так, минулої весни на хабарі спіймали колишнього замміністра Криму Миколу Рудика, який виконував обов'язки першого заступника голови Овідіопольської райдержадміністрації. 

За погодження земельного питання Рудик отримав круглу суму у $5 тис. і вирішив заховати гроші у... пакеті з яблуками. 

Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць де никають гроші українські хабарники - фото 2

2. В цей самий період співробітники СБУ знайшли цілий скарб у тунелі, виритому під будинком першого заступника губернатора Миколаївщини.

Розгалуджений тунель являв собою підземне місто, в якому розташувались сейфи з золотими злитками, антикваріатом, старовинними іконами. А ще - "чорною бухгалтерією", яка проливала світло на чимало злочинних схем. 

ТОП-10 місць де никають гроші українські хабарники - фото 2

3. Минулого літа із "поданням" спіймали міліціонера в Одещині - чоловік отримав $200 за те, що погодився закрити очі на відсутність дозволу на торгівлю. Заховати "трофей" міліціонер вирішив... у туалеті пункту міліції. 

4. Суддю Апеляційного суду Києва Антона Чернишенка пов'язали з купою грошей влітку 2015-го. На час обшуку суддя вирішив заникати готівку у власну мантію. Вочевидь, подумав, що далеким від суддівських справ людям відшуками "секрет" не під силу...

ТОП-10 місць де никають гроші українські хабарники - фото 3

5. У 2011 році курйозна історія трапилася у Сумах зі співробітником одного з місцевих відділів Держуправління охорони навколишнього природного середовища. За 8 тис. грн чолов'яга погодився видати резолюцію, що поданий проект відповідає екологічним нормам. Передавати хабар вирішили вдень, біля супермаркету, але тут нагрянули співробіники СБУ, і хабарник не знайшов кращого виходу, ніж запхати гроші собі... до рота. На певний час силовики розгубилися, адже грошей не побачили. Але мовчазна поведінка чиновника викликала підозру і трюк розкрився. 

6. Також у 2011 затримали викладачку медичного училища на Тернопільщині. "Спалилася" жінка, коли брала гроші у студентки-першокурсниці. Під час обшуку знайшли ще понад 1700 грн, які викладачка ховала у кишені та шкарпетки. 

Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць де никають гроші українські хабарники - фото 5

7. У 2013 році у корупційний скандал втрапив головний ветеринар Харківщини Володимир Олейник. Тоді підприємці повідомили СБУ, що лікар вимагав у них хабар в $70 тис. за дозвіл на виробництво продуктів тваринного походження. Встигли передати першу частину хабаря - $40 тис. Гроші відвезли в місцевий ліс і заховали у пеньок, звідки їх потім забрав чиновник. 

Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць де никають гроші українські хабарники - фото 6

Шкарпетки, туалет і пеньок: ТОП-7 місць де никають гроші українські хабарники - фото 7

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: хабар, прикол