UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Данія візьметься працевлаштовувати українських переселенців

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великої Британії розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку переселенців та постраждалих від конфлікту в Україні

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт організації.

Програма спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їхнього життя та досягнення довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Головна ціль програми - створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний внесок у розширення існуючого бізнесу.

Учасники програми: суб'єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від $2000 до $10000.

Умови отримання гранту:

- діючий рентабельний бізнес, який планує розширення;

- детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні;

- інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту;

- створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов'язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook