Данилко: Після анексії Криму Путін має віддати нам Калінінград

Актор Андрій Данилко впевнений, що відхід з Криму українських військ стався в результаті домовленості між українськими політиками і російськими окупантами
Depo.Життя
15 лютого 2016 19:59
ФОТО: depo.ua

Про це артист заявив в інтерв'ю виданню "ГОРДОН", передає depo.ua.

"Це був стовідсотковий договірняк з нашими політиками. Якщо ні, чому не підняли армію? А тепер кажуть: "Ой, ми повернемо". А люди тут до чого? Купа людей, що їм робити? Я себе уявляю на їх місці, коли твій голос там нічого не вирішує. Звичайно, вони озлоблені на Україну, що вона кинула частина людей. У мене в голові це не вкладається", - сказав Данилко.

Актор зазначив, що завжди вважав Крим частиною України: "Крим - Україна. Якщо ви так домовилися, коли був цей розділ, то не можна цього порушувати. Віддавайте тоді Кенігсберг, Калінінград - і пішла жара. У мене в Криму є знайомий, у них в сім'ї був розкол через політику. Батько мав роботу при Україні, при Росії її втратив, сидить удома, п'є. Мама голосувала за Росію, а тепер каже: "Шкодую, стало гірше по бізнесу". Ціни зросли, світло вимикають. Відчуваються занепад і розруха".

Данилко стверджує, що після початку окупації він жодного разу в Крим не приїжджав: "Я не був там, як не був ні в Донецьку, ні в Луганську. Мене і не запрошували. Вони розуміють, що я не поїду. Я кажу: "Хлопці, передаю привіт всім, хто нас там любить, але я не вважаю, що так треба робити. Це була реальна анексія". 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя