Чубаров зворушливо привітав дружину Джемілєва з днем народження

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав дружину лідера кримськотатарського народу Сафінар Джемілєву з днем народження

Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Чубаров нагадав, як на початку 90-х років будинок старшого Мустафа Аг'а (батька Сафінар Джемільової) в Бахчисараї, де жили і Мустафа Аг'а Джемілєв з дружиною Сафінар і дітьми, практично був штабом Національного руху, куди від самого ранку і до пізнього вечора приходили десятки людей. 

"Згідно кримськотатарським звичаям, кожного, хто прийшов, слід було напоїти кавою, розпитати про здоров'я його близьких і дітей, уточнити, де він зупинився і чи не потрібна йому допомога з нічлігом, якщо людина приїхала здалеку… І з усім цим щоденним напливом людей успішно справлялася Сафінар ханум, яка сьогодні (23 червня – ред.) відзначає свій день народження", – розповів він.

Голова Меджлісу зауважив, що привітав дружину Джемілєва телефоном.

"Сьогодні подзвонив Сафінар Абла і разом із побажаннями здоров'я, закликав її не ховати далеко джезве, в якій можна зварити велику кількість порцій запашної кави, одразу для потужної команди", – написав він.

"Та джезве, в якій я зварю кави для тебе і твоїх друзів, завжди під рукою. Головне, ви там не затримуйтеся", – відповіла йому Сафінар Джемілєва.

"Дай Аллах нам всім яка можна скоріше зустрітися у Бахчисараї!" – підсумував Чубаров.

Нагадаємо, 20 червня стало відомо, що Порошенко пропонував Чубарову "ризиковане" місце у своїй партії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна