Чубаров про "Євробачення": Кримчани мають знати, що ними не знехтували

Голова Меджлісу Рефат Чубаров вважає, що організатори "Євробачення" повинні надати кримчанам можливість обирати представника від України у фіналі конкурсу, або ж роз'яснити, чому це нереально
Depo.Життя
8 лютого 2016 14:22
ФОТО: depo.ua

Свою позицію Чубаров висловив в коментарі depo.ua.

"Я допускаю, що з цим (можливістю для кримчан голосувати - ред.) можуть виникнути технічні складнощі, я не є спеціалістом у сфері телефонії. Але я думаю, що треба пошукати можливості", - зазначив голова Меджлісу.

Він допускає, що способів може не існувати.

"Є варіант, що це технічно неможливо. Якщо так, оргкомітету треба це пояснити і мешканцям півострову, і всьому українському народові. Пояснити, що організатори не просто так знехтували кримчанами - тим паче, людьми, які являються громадянами України, які виступають на підтримку України, які хотіли б відчувати себе українцями в усіх сферах. І в тому числі, в участі у різних конкурсах. Подивимося, що вони скажуть", - сказав Чубаров. 

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу подякував українцям за підтримку співачки Джамали, яка посіла перше місце у першому півфіналі українського відбору з піснею про депортацію кримських татар "1944".

"Не зміг проголосувати Крим, не мали можливості проголосувати тисячі і тисячі кримських татар, українців, що живуть у тимчасово окупованому Росією Криму. Ця несправедливість має бути обов'язково усунена до фінального конкурсу", - тоді ж написав Чубаров у "Фейсбуці". 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя