Чубаров попереджає про ймовірний "злив" енергоблокади Криму

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підозрює, що міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин готує "новий злочинний контракт" щодо постачання електрики з материкової України в окупований Крим
Depo.Життя
30 грудня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це Чубаров заявив сьогодні на брифінгу, передає depo.ua.

Він зазначив, що діючий контракт завершується 31 грудня 2015 року. "Я не знаю, що буде 1 січня 2016 року...Я думаю, що вони (маючи на увазі, зокрема, Демчишина, - ред.) знову підготували новий злочин. Тому я тут, користуючись вашою допомогою, хочу сказати всьому нашому суспільству. Ми, учасники громадської блокади Криму, зробили все, що було в наших силах, щоб підняти кримську тему і змусити уряд, всю українську владу утримувати Криму доти, доки ми повернемо його фізично і остаточно. Ми це зробили. Але ми зараз напередодні того, що хтось знову буде "зливати" Росії", - заявив Чубаров.

"Я виключаю можливість того, що в контракті (новому, - ред.) буде написано, що електроенергія буде постачатися до Автономної Республіки Крим, тимчасово окупованою Російською Федерацією. Якщо так буде записано, хай отримають своїх 220 МВт.  Але, коли йде мова про інтереси "Російської імперії", вони тримають челюстями за горло, поки хтось там не помре. Отакі контракти -  це певний інструмент, щоб знищити Україну. Якщо 1 січня ми прокинемося і дізнаємося, що Крим отримує електроенергію, і нам ніхто не продемонструє контракт, підписаний відповідно до українського законодавства, це буде означати, що нас всіх здали ", - попередив голова Меджлісу.  

"Я думаю, що всі хочуть, щоб цей документ підписав Демчишин одноосібно, і таким чином він буде нести повну юридичну відповідальність", - додав він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя