Чубаров анонсував "переформатування" блокади Криму

Організатори "Громадянської блокади Криму" проводять переформатування акції - тепер на адміністративному кордоні з Кримом буде значно менше активістів
Depo.Життя
30 грудня 2015 18:48
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу у Києві заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У зв'язку з прийняттям урядом постанови про зупинення товарних поставок до Криму з материкової України ініціатори "Громадянської блокади Криму" переформатують акцію, і тепер наших людей набагато менше буде на адміністративному кордоні з Кримом", - повідомив Чубаров.

Проте, зазначив він, якась частка активістів, як і раніше, знаходитиметься поряд з прикордонниками і представниками митниці, щоб "спостерігати за тим, як рішення уряду виконуватиметься".

Глава Меджлісу уточнив, що постанова Кабміну України про припинення торговельних поставок до Криму набере чинності приблизно 16 січня 2016 року, "оскільки, згідно з законом про вільну економічну зону "Крим" рішення про зупинення торговельних поставок набирає чинності протягом 30-ти днів".

Нагадаємо,16 грудня Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про обмеженні поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України і/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію".

Документ визначає, що громадяни можуть перевозити через адмінкордон з Кримом продукти харчування на суму не більш як 10 тис. грн загальною вагою не більше 50 кг, не частіше одного разу на добу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя