Christian Louboutin вимагає припинити пов'язувати Ван Гога з "лабутенами"

Раніше група "Ленінград" випустила пісню "Експонат", в якій ці туфлі багаторазово згадуються у зв'язку з експозицією Ван Гога
Depo.Життя
27 січня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на rbc.ru.

Історія почалася з пісні групи "Ленінград" - "Експонат", яка починається словами "Водив мене Серьога на виставку Ван Гога", а також містить слово "лабутени" в приспіві.

Журналісти поцікавилися у виставки, чи вплинув популярний хіт на відвідуваність. Як виявилося, відвідуваність зросла, а на 13-14 лютого виставка вирішила зробити акцію: всім дівчатам на підборах не нижче 10 см вхід безкоштовний, а всім чоловікам на ім'я Сергій, які прийдуть з парою, - 50% знижка. Хоча слово "лабутены" використовувало не піар-агентство, а численні видання, що поширили цю новину, свій гнів бренд обрушив саме на виставку.

"Я уявляю бренд Christian Louboutin в Росії. Впевнена, що ви, будучи професіоналом у своїй галузі, знаєте про порушення авторських прав і товарних знаків, і не надавали фотографії взуття Christian Louboutin різним ЗМІ, так як у джерелі, на яке посилаються ЗМІ, фотографії не було. Повинна попередити, що в даний момент ми просимо всі сайти, які опублікували дану новину, видалити присутність бренду Christian Louboutin, оскільки ми не підтверджували свою згоду на використання інтелектуальної власності в цілях просування іншого бренду", - цитує лист від бренду співробітниця піар-агентства Ксенія Маренникова.

история с нашей выставкой Ван Гога и пресловутыми лабутенами имеет продолжение: мы обязаны в каждом СМИ, которое перепеч...

Опубліковано Kseniya Marennikova 27 січня 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя