Чому плакати під час перегляду фільмів корисно

Часом фільми бувають настільки зворушливими, що ледь вдається стримати сльози
Depo.Життя
24 червня 2016 07:49
ФОТО: depo.ua

Деякі ж люди намагаються стримувати емоції, і по їхніх обличчях абсолютно незрозуміло, які у них почуття, передає depo.ua з посиланням на сайт телеканалу  "24".

А ще існує така думка: якщо вже людина може розплакатися через фільм, навряд чи вона сильна емоційно. Виявилося, що все зовсім навпаки.

Результати деяких досліджень показують: принаймні 92% людей бувають зворушені до сліз під час перегляду драматичних сцен.

Згідно з іншими дослідженнями, такі сцени дозволяють нам відчути себе в шкурі героя, що допомагає виявляти співчуття до оточуючих. А вміння співпереживати робить нас тільки краще і сильніше.

Читайте також: Сім вагомих причин, чому треба посміхатися щодня

Коли ми поділяємо переживання героїв фільмів, ми стаємо більш відкритими та розуміючими в житті. Це пов'язано з роботою нашого мозку: під час емоційних сцен наш організм виробляє окситоцин – гормон, що викликає прихильність і доброзичливе ставлення до людей, що і робить нас чуйними.

Ось чому, якщо ви відправляєтеся в кіно, не варто соромитися добряче посміятися або як слід поплакати – це піде тільки на користь організму. Виявляючи власні емоції, ми вчимося керувати ними і стаємо тільки сильнішими.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя