Чому піп-парад гундяєвців заслуговує на меншу увагу, ніж марш ЛГБТ

Так звану хресну ходу Московського патріархату не варто чіпати, бо саме на це вони і сподіваються
Depo.Життя
26 липня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Чому піп-парад гундяєвців заслуговує на меншу увагу, ніж марш ЛГБТ
Чому піп-парад гундяєвців заслуговує на меншу увагу, ніж марш ЛГБТ

"Хресна хода зібралася….", "хресна хода вже на шляху до Києва", "хресна хода вже біля Борисполя…." Тьху, Господи!

Вас ще не нудить від цього словосполучення "хресна хода"?

Власне, нормальну людину нудити і має, враховуючи, чия це хода, яка в неї мета і хто в ній бере участь. Єдина нормальна реакція на захід, коли під щось святе і чисте маскують антидержавну діяльність, використовуючи почуття вірян, це огида. Як до хліба, вимазаного лайном.

І можна зрозуміти тих, в кого руки чешуться начистити пики окремим представникам цього "параду", а блаженних жіночок та бабусь із онуками відправити кудись у санаторію, щоб холодні душі привели їх до тями. Але саме на те вони і сподіваються. Ці люди не ідуть у столицю славити Бога. Вони йдуть на побиття, під приниження та зневажливі погляди. Страждати за віру.

Тому бити їх - то те ж саме, що потурати збоченим схильностям мазохіста, який ходить за тобою із батогом та благає "покарай мене!".

Тим паче, що організатори цього несмішного цирку саме на це і сподіваються, коли цинічно використовують почуття обдурених людей (бо не всі ж там – цинічні путіністи й українофоби, є й ті хто дійсно вірить, що тільки їхній московський патріархат своїми молитвами рятує Україну та її "зомбованих" жителів), щоб зробити чергову картинку про те, як в фашистській Україні страшно жити. Ви їх кийками та копняками порозганяєте, не дозволите швендяти столицею із їхніми огидними ідеями та гаслами, а їм того і треба. Галас, ґвалт, розголос.

Ви їх до Києва взагалі не пустите – то прориватимуться. І знову бійки (своїх же задля картинки у ЗМІ і відлупцюють), крики та страждання. Закривавлені обличчя, перелякані діти, жінки притримують сукню, розірвану на грудях. І біла хусточка, зірвана з сивої голови лежить така, зім'ята ногою п'яного АТОшника… Не турбуйтеся, вони самі все зроблять і самі все знімуть – нам, "фашистам" і долучатися не доведеться!

Пустити до Києва, охороняти, оберігати і дозволяти маршувати до схочу – не тільки націоналісти, а й багато хто скаже, мовляв, в центрі країни сепари біснуються, куди Порошенко дивиться. Що ця влада взагалі може.

Бачите, як би не вивернулося, цим "ходокам" все одно буде дуже вигідно. І так заворушення будуть і так. Чи картинка красива для кремля, чи ще одна хвиля народного обурення проти влади.

Що ж ними робити? А нічого. Ви ж не б'єте у барабани, коли у вас ламається унітаз, ви викликаєте сантехніка. Так і тут – нехай ними займуться спецслужби. Вилучають та ізолюють провокаторів, сепаратистів, найбільш активних учасників ходи, які можуть становити небезпеку. А правоохоронці подбають про інших – Марш рівності довів, що ці поліція здатна відпрацьовувати такі заходи.

Хоча, ми не впевнені, чи варто цю ходу із Маршем за рівність порівнювати – в марші йшли патріоти, які вимагали не дискримінувати їх через сексуальну орієнтацію. А це – збоченці, які хочуть, щоб їхню країну згвалтували.

Але знову ж таки – якщо їх бити, ці збоченці досягнуть своєї мети. А ми програємо, як ті, хто повівся на дії провокатора.

Спецслужби працюватимуть, і ми своїми справами займатимемося, замість допомагати кремлівському політтехнологу заробляти на нову машину з німецькою назвою. Зрозуміло, що журналісти не можуть про цей хід нічого не писати, бо мають висвітлювати громадські заходи, але ми всі, як свідомі громадяни можемо не писати про це мракобісся в соцмережах, не рекламувати, не розгойдувати нерви, не розводити паніку та гнів. Нехай собі йдуть, нехай моляться. В повній тиші та ізоляції.

Вони нікому не важливі і не цікаві. І це не гра в толерантність і не ховання голови у пісок.

Просто нема про що тут хвилюватися. Купка сепаратистів, купка релігійних фанатиків, купа задурених жіночок із дітьми. Прийдуть і пройдуть. Пережив Київ 9 травня, і цей день переживе.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя