Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна

Всесвітньо відомому мотиваційному тренеру Ніку Вуйчичу сьогодні виповнюється 34 роки
Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна
Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна

Познайомитися з Вуйчичем українці мали змогу минулої осені, коли тренер завітав з лекцією у Київ.

Квитки на його виступ розібрали майже зразу, на захід завітали люди з обмеженими можливостями, бійці АТО і просто ті, кому потрібна гігантська порція оптимізму та любові до життя. 

Парламентарі теж не обминули гостя увагою - на зустріч з ним у непланарний тиждень прийшло близько 50 нардепів. 

Обговорювали гарячі теми - війну на Донбасі і майбутнє нашої країни. Коли хтось із слухачів заявив, що Україна не стане на коліна перед ворогом, тільки перед Богом, Вуйчич закликав: "Гаразд! Давайте станемо перед Богом на коліна прямо зараз і будемо молитися за Україну!" Депутати дослухалися до заклику. 

В соцмережах ті, кому вдалося познайомитися з Вуйчичем, діляться радісними емоціями. Адже ця людина і справді вміє надихати.

Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна - фото 2

Нік народився в Австралії в родині сербських емігрантів. Хлопчик з'явився на світ без рук та ноги - друга нога була недорозвинутою, з двома пальцями, що зрослися. 

Пізніше пальці розділили оперативним методом - це дозволило Вуйчичу користуватися комп'ютером, писати, ходити, плавати, кататися на скейті. 

Втім, прийняти ситуацію хлопцю було нелегко. В 10 років він навіть намагався покінчити з життям, втопившись у ванній. Але у той момент подумав про батьків і усвідомив, що не може так з ними вчинити.

Любов до близьких і до життя мотивувало Вуйчича працювати над власною волею і характером. У 21 рік хлопець закінчив університет, здобувши одразу дві спеціальності - бухгалтерський облік і фінансове планування.

Зусилля хлопець вирішив спрямувати на допомогу іншим, заснувавши благодійну організацію "Життя без кінцівок". Разом з однодумцями Вуйчич допомагав людям з обмеженими можливостями знайти себе у житті. 

У 27 років хлопець знявся в кіно "Цирк метеликів". У 29 - написав композицію Something More, яка швидко підкорила інтернет-користувачів.

Усвідомивши, що віра і безперервні зусилля допоможуть здійснювати мрії, а любов не залежить ані від фінансового успіху, ані від фізичного стану, Вуйчич намагається донести ці істини до інших, виступаючи з лекціями у різних країнах. 

В Україні Вуйчич вже не вперше - минулої весни тренер виступив на НСК "Олімпійський", також зібравши аншлаг. 

Також Нік написав кілька книжок, які стали бестселлерами - "Життя без кордонів: Шлях до приголомшливо щасливого життя", "Нестримний. Неймовірна сила віри в дії", "Будь сильним. Ти можеш подолати насильство (і все, що заважає тобі жити)", "Любов без кордонів. Шлях до приголомшливо сильної любові".

При цьому чоловік знаходить час і на особисте життя - у 29 років він одружився з красунею Канае Міахаре. Наразі у пари двоє дітей. 

Чим відомий Нік Вуйчич, який поставив нардепів на коліна - фото 3

Depo.ua пропонує цитати Вуйчича, які мотивують повірити в себе. 

"Поводьте себе так, щоб власні вчинки вас надихали"

"Встановіть повний контроль над своїми емоціями, щоб вони припинили керувати вами. Це дозволить вам стати господарем свого життя і свідомо просуватися вперед крок за кроком, день за днем"

"Ми не повинні жити в очікуванні того, що станемо щасливими, коли досягнемо мети або придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб домогтися цього, потрібно жити в гармонії - духовній, психологічній, емоційній і фізичній"

"Всі ми можемо знайти один в одному щось погане або недосконале. Але я вважаю за краще шукати крупиці золота"

"Якщо ми не приймаємо себе молодими і здоровими, що ж буде далі, коли ми постаріємо і почнемо хворіти?"

"У стресовій ситуації, відчуваючи неможливість зібратися з силами, дуже важливо відокремити те, що сталося з вами, від того, що відбувається всередині вас"

"Іноді мені кажуть: "Ні-ні! Я не можу уявити себе без рук і ніг!". Але порівнювати страждання неможливо, та й не потрібно. Що я можу сказати, тому, чия близька людина вмирає від раку або чиї батьки розлучилися? Я не зрозумію їхній біль ..."

"Спробуйте зазирнути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись в цій точці, ні про що не шкодувати"

"Ті, хто вважає себе невдахою, - це люди, які не розуміють, наскільки близько були до успіху, коли склали руки і здалися"

"Деякі рани загоюються швидше, якщо ти продовжуєш йти вперед"

"Новий день - нова можливість"

"Якщо ви не можете дочекатися дива, станьте ним"

"Ми, люди, дивні істоти. Половину свого часу витрачаємо на те, щоб злитися з натовпом, а другу половину - на те, щоб виділитися з нього"

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя