Чому нам не подобається, коли росіяни гинуть в Сирії та на Донбасі

Одіозний одеський персонаж Вадим Чорний в ефірі "Россия-1" заявив, що українці радіють, коли росіяни перетворюються в "погану тушонку" на Донбасі і в Сирії
Depo.Життя
14 квітня 2016 13:30
ФОТО: depo.ua
Чому нам не подобається, коли росіяни гинуть в Сирії та на Донбасі
Чому нам не подобається, коли росіяни гинуть в Сирії та на Донбасі

Вчора Вадим Чорний в єфірі "Россия-1" заявив, що українцям подобається, коли росіяни гинуть на Донбасі.

"Так, ми радіємо, коли гинуть ваші військові, так, ми радіємо, коли на Донбасі їх відправляють додому в цинкових трунах, як тушонку погану", - прокричав він.

З ведучою ледь епілептичний напад не стався… Присутні почали відмовлятися в участі в цьому ефірі на знак протесту.

Якщо не розглядати прискіпливо особистість пана Чорного, який то сверджує, що Україні треба визнати поразку і почати налагоджувати з Росією економічні зв'язки, а то порівнює росіян на Донбасі з поганою тушівкою, то взагалі – він висловив доволі слушну думку. Росія намагається відбити в України Донбас, засилає туди своїх професійних військових та зброю, тому, коли захисники Донбасу вбивають російських загарбників – це плюс.

Росіянам це не зрозуміло, це їх обурює тому що вони не вважають, що воюють з Україною. На їхню думку, вони звільняють Україну від "неправильних" українців, які поставили українське вище російського, своє національне вище їхнього національного, інтереси України вище інтересів україно-російського союзу.

І тепер вони не вважають, що воюють з Україною. Вони вважають, що Україна воює з ними. А вони проводять …. ну, типу, гуманітарну акцію.

Але є до висловлювання Чорного невеличка поправка. Ми радіємо, коли гинуть наші вороги, а не наші бійці, але ми не хочемо щоб вони гинули на Донбасі. Не треба удобрювати своєю плоттю нашу родючу землю. Гиньте в себе в дома.

Це не заклик до терактів чи громадянської війни на Росії. Безумовно є, нормальні адекватні росіяни, хоч їх і мізерія, і ми їх дуже поважаємо. Ми хочемо, щоб вони жили, довго та щасливо. І спокійно.

Проте все інше агресивне падло, яке вважає, що має право припхатися в чужу країну з агітками та зброєю і встановлювати там свої порядки, мусить помирати. Від контрафактного пійла, експериментів зі зброєю чи неграмотно зібраних в лісі грибів – нам все одно як, тільки дохніть в себе. Не треба іншим життя паплюжити.  

Ви можете вважати Україну "проектом, який не відбувся", а людей, бажаючих говорити своєю мовою – націоналістами, але шипіть про це в себе на кухні, перед телеком. Як модно було раніше казати "убєйтесь ап стену".

А до нас свої переконання не треба везти. Бо вернетесь домів в дешевій труні і закопають вас без церемонії, медалей й салюту. Як бездомного собаку, адже коли в собаки хазяїн є, він її хоча б з якоюсь пошаною поховає. А вас хазяїн ховає як шкідливі відходи незаконного виробництва.

Цими днями виповняється два роки, як АТО триває. Тож схаменіться вже, ідіоти.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя