Чому на Росії не сміються з "дрімучої" Няші

Росіянам-ватникам не соромно бути росіянами. Їм соромно бути освіченими людьми
Depo.Життя
7 листопада 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Чому на Росії не сміються з "дрімучої" Няші
Чому на Росії не сміються з "дрімучої" Няші

Пам'ятаєте знаменитий  фільм "Стыдно быть русским"?

Насправді їм не соромно. Ви їх не засоромили.  Соромно бути освіченим. Це доводить регіт навколо ганебної помилки колишнього "прокурора", а наразі депутатки Держдуми Росії Наталі "Няші" Поклонської.

Вірніше, абсолютна його відсутність. В нас в Україні її би соцмережі вже в борошно розтерли. Президенту (не тому який "Анна Ахмєтова", а наступнику), і за меншу обмовку про "цинічних бандер" довелося вибачатися.

А росіяни (не всі, більшою мірою ватні) – як завжди у захваті. Вони ще більшу єдність зі своєю владою відчули. Бо Няша ж не обмовилася, вона дійсно так вважає! Мало того, вона навіть процитувати правильно не змогла. Зате назвала Суворова великим.

Нагадаємо, вчора в ефірі "Весті.fm"вона сплутала Суворова с Грибоєдовим.

Росіяни і вухом не повели.

Чому на Росії не сміються з "дрімучої" Няші - фото 1

Ну а чого вони б її цькували, якщо самі такі ж невігласи. 

Здається, тільки на Росії є такий "наїзд": "Ти че, умный". Більше ніде "розумною" людину не сварять.

Не знати історію (бо можна ж раптом дізнатися таке, що усілякі приводи своєю країною пишатися зникнуть), принципово не вивчати інші мови і пишатися цим! Пам'ятаєте ідею так званого спікера так званого Госсовєта Криму Володимира Константінова про те, що не треба вивчати англійську, бо йому ж вона жодного разу не знадобилася.

Зараз ніхто в тебе не вимагає на Росії від людини бути освіченою. Відстоювати свою думку. Вчитися застосовувати факти замість лементу. 

Треба співпереживати владі і ні в чому особливо не розбиратися. Бути сумлінним віруючим, викривати всіх, хто не православний, берегти віру свою від "чурок усіляких та піндосів". Хто не вірить - той не справжній росіянин.

І при цьому не треба знати, у що віриш. Ватники навіть релігії, яку сповідують, не знають. Тільки завчені фрази, які услужливо підказує телевізор. 

Бо освіта - то все від бісів. І заважає хизуватися тим, що представник найвеличнішого, найсильнішого, найосвіченішого (якщо сумнівайтеся - про радянську освіту їх спитайте) народу в світі.

Росіяни ніби вважають, що якщо почнуть вчитися, то впадуть, як той апостол, який йшов по воді до Христа, але став сумніватися і впав… Тільки ідуть вони самі не по воді, а по крові, і не до Христа, а в протилежному напрямку. Бо нема жодного добра в тому, щоб звеличуватися шляхом зневажання усього світу. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя