Чому головному копу Києва мариться, як усі українки стають повіями

Політкоректності деяким українцям ще вчитися і вчитися

Чому головному копу Києва мариться, як у…

Так, мережу приголомшила заява начальника поліції Києва Андрія Крищенка про те, що він проти легалізації проституції. Але вразив навіть не сам факт, а наведений силовиком аргумент.

"Я ріс і виховувався в цій країні і не вважаю, що легалізація проституції - це правильно. Легалізувати - це ніби підштовхувати жінок до цього заняття", - зазначив Крищенко.

Зі слів пана Крищенка скаладається враження, що від занять сексом за гроші українок утримує лише наявна заборона.

Виходить, що всі українки за покликанням повії, але при цьому законослухняні. Тож обов'язково вийшли б на трасу, якби не штраф.

Логіки в цьому не більше, ніж у твердженні, що від бродіння голяка по вулицях українців утримує виключно адміністративний кодекс.

Насправді ж штраф не здатен похитнути рішення жінки або чоловіка надати секс-послугу чи продемонструвати принади цілому місту.

Так, повію можуть забрати у поліцейську дільницю, скласти протокол чи накласти штраф, але продовжувати бізнес усе одно вигідно. Інакше б проституція зникла з українських вулиць як явище.

Легалізація ж робить проституцію безпечнішим заняттям, а необхідність сплачувати податки (якщо вже керуватися логікою Крищенка і намагатися когось наставити на "праведний шлях"), змусить секс-працівників більш вдумливо аналізувати, чи є обраний промисел справою їхнього життя.

Насправді легальний статус слабко корелює з кількістю людей, зайнятих у проституції. Так, карта нижче демонструє статус проституції у різних країнах світу. Спектр кольорів від жовтого до червоного позначає країни, де секс-бізнес заборонено, але, у деяких з них за "злочин" відповідає сам працівник індустрії, а у деяких - клієнт.

Синьо-зелена кольорова гама - країни, де проституція частково або ж повністю легалізована.

А ось рейтинг країн за кількістю людей, зайнятій у сфері за даними авторів роботи "Проституція: ціни і статистика глобального сексуального тренду".

Першість у рейтингу визначається, в тому числі, кількістю населення у країні. Але виходить, що у Китаї, де проституція засуджується, у сфері працює кожен 248-й мешканець. А у Британії, де це легально - кожен 1120-й.

Причому у Китаї секс-бізнес продовжує розвиватися. За даними Міністерства громадської безпеки країни, одна з найвагоміших причин - консервативність і скрєпофільство у суспільстві. Так, китаянки, які втратили цноту, вважають, що вже не зможуть створити нормальну сім'ю, тож повинні обрати альтернативне сексуальне життя. Але найпершою у рейтингу причин виступає саме бідність.

Вочевидь, любителями забороняти рухає совкова ментальність, яка нашіптує, що вони мають право вирішувати усе за всіх. А ще - спрацьовує нав'язаний стереотип: чим менше знань і прав у населення, тим спокійніше державі.

Але, здається, таку мораль варто залишити КНДР... До речі, навіть там не врятували мешканців від "морального падіння". Через бідність люди перетинають китайський кордон, аби надавати сексуальні послуги. Корейці часто зазнають насильства і потрапляють у сексуальне рабство. Але якщо послухати Крищенка, мали б взагалі ні про що таке навіть не думати...

Втім, деякі користувачі побачили у словах поліцейського не любов до заборон, а бажання і далі кришувати секс-бізнес.

Головне фото: 112.ua

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme