Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери

Ніякої зради. Просто трошки не той проспект перейменували
Depo.Життя
7 липня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери
Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери

Нова назва столичної вулиці розбурхала соцмережі - частина користувачів зраділа, але деякі засипали Інтернет коментарями про недоречність подібних змін. Сьогодні на Київраді депутати нарешті змінили назву Московського проспекту у Києві. Відтепер проспект називатиметься на честь Степана Бандери. Звісно ж, проросійська частина Інтернету як за командою підняла голови і заклекотіла.

"Критики" зауважують: щось перейменовувати взагалі нелогічно. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 1

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 2

А так коментують новину на одному з сайтів. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 3

Навіть серед людей, що пишуть українською і ніби займають проукраїнську позицію, знайшлися противники нової назви вулиці. Мовляв, тепер поляки на нас образяться і дружити не захочуть. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 4

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 5

Втім, як справедливо зауважили в коментарях, серед самі поляки  рідко враховують подібні тонкощі, даючи імена власним вулицям. Тож Україні саме час відмовитися від звички просити дозволу у сусідів. 

Цікаво, що російський портал Meduza вбачає у перейменуванні... справедливу помсту. Мовляв, таким чином українці відповіли на те, що на Росії назвали міст на честь Рамзана Кадирова.

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 6

Звісно, гнівних коментів та акцій від росіян слід чекати ще чимало. І не надто дивуватися, коли, наприклад, Київський вокзал у Москві перейменують на честь Шойгу. 

Втім, як стверджують частина інтернет-користувачів, Київрада таки трошки недопрацювала. Звісно, вибір саме Московського проспекту не можна вважати необдуманим - "вата" казитиметься ще з місяць. Однак навіть більш ефектим було б назвати проспектом Степана Бандери Повітрофлотський, де знаходиться посольство Росії в Україні. 

В цьому варіанті перейменування вулиці стало б ще більш потужним лакмусом, який би змусив "вату" казитися на місяць, а цілих півроку, на сміх цивілізованому світу. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя