Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери

Ніякої зради. Просто трошки не той проспект перейменували
Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери
Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери

Нова назва столичної вулиці розбурхала соцмережі - частина користувачів зраділа, але деякі засипали Інтернет коментарями про недоречність подібних змін. Сьогодні на Київраді депутати нарешті змінили назву Московського проспекту у Києві. Відтепер проспект називатиметься на честь Степана Бандери. Звісно ж, проросійська частина Інтернету як за командою підняла голови і заклекотіла.

"Критики" зауважують: щось перейменовувати взагалі нелогічно. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 1

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 2

А так коментують новину на одному з сайтів. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 3

Навіть серед людей, що пишуть українською і ніби займають проукраїнську позицію, знайшлися противники нової назви вулиці. Мовляв, тепер поляки на нас образяться і дружити не захочуть. 

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 4

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 5

Втім, як справедливо зауважили в коментарях, серед самі поляки  рідко враховують подібні тонкощі, даючи імена власним вулицям. Тож Україні саме час відмовитися від звички просити дозволу у сусідів. 

Цікаво, що російський портал Meduza вбачає у перейменуванні... справедливу помсту. Мовляв, таким чином українці відповіли на те, що на Росії назвали міст на честь Рамзана Кадирова.

Чому шкода, що Московський проспект перейменували на проспект Бандери - фото 6

Звісно, гнівних коментів та акцій від росіян слід чекати ще чимало. І не надто дивуватися, коли, наприклад, Київський вокзал у Москві перейменують на честь Шойгу. 

Втім, як стверджують частина інтернет-користувачів, Київрада таки трошки недопрацювала. Звісно, вибір саме Московського проспекту не можна вважати необдуманим - "вата" казитиметься ще з місяць. Однак навіть більш ефектим було б назвати проспектом Степана Бандери Повітрофлотський, де знаходиться посольство Росії в Україні. 

В цьому варіанті перейменування вулиці стало б ще більш потужним лакмусом, який би змусив "вату" казитися на місяць, а цілих півроку, на сміх цивілізованому світу. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя