Чоловіки розповіли про травми від сексуальних домагань з боку жінок

На соціальній платформі Reddit підняли не надто популярну в суспільстві тему - сексуальні домагання з боку жінок, від яких страждають чоловіки
Depo.Життя
15 березня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

На запитання 17-річного Джона Майєрса про те, чи користувачі соцмережі ставали жертвами  сексуальних домагань, впродовж 22 годин відгукнулося кілька сотень чоловіків. Деякі доволі відверто розповіли про травматичний досвід.

Чоловіки розповіли про травми від сексуальних домагань з боку жінок - фото 1

Чоловіки розповіли про травми від сексуальних домагань з боку жінок - фото 2

"Коли я був інтерном у сфері IT, я працював з жінкою середнього віку, яка мене постійно домагалася. Коли я ладнав її комп'ютер, вона казала щось на кшталт "о, поки ти там...". Вона домагалася мене на корпоративних заходах, через що я відчував дискомфорт. Я лише сміявся і намагався її уникати", - розповідає один з чоловіків. 

Чоловіки розповіли про травми від сексуальних домагань з боку жінок - фото 3

"Кілька років тому, коли я працював у здебільшого жіночому колективі, я на колінах ладнав дверну ручку. Одна з жінок проходила повз і сказала: "Ось тут і повинен бути чоловік". Я нічого не сказав. Але я знав, якщо б на її місці був я, я б втратив роботу", - зауважує інший. 

Чоловіки розповіли про травми від сексуальних домагань з боку жінок - фото 4

"Коли я працював у пабі, там була жіноча компанія. Одна жінка сказала: "Доторкніться до пенісу випадкового хлопця". Підбігла до мене, поки є збирав склянки, і поклала руку на мої штани. У неї були довгі і гострі нігті. Я сказав, щоб вона залишила заклад, доки я не викликав поліцію. Вона заволала: "Але ж ти чоловік". Більшість відвідувачів стали на її бік і почали називати мене гомофобськими слівцями", - пише третій. 

"Мені було 18 років, я пішов у бар чогось випити. І от відчув, як хтось стискає мої сідниці. "Тобі можна тут бути?" - почувся жіночий голос. Їй було близько 50-ти. Я розгубився. Сказав, чи вона хоче бачити моє посвідчення особистості. Потім зрозумів, що вона хотіла до мене доторкнутися", - ділиться четвертий. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя