Чоловік зробив пропозицію коханій і подарував їй нирку

Медбрат з англійського міста Лестер зробив пропозицію коханій і подарував їй свою нирку

Про це повідомляє видання The Mirror, передає Depo.ua.

27-річний Альдо Каталді познайомився з 22-річною Джеральдін Чінгошо в будинку для літніх людей, де вони обидва працювали. Незабаром Альдо звільнився, але пара підтримувала знайомство, і в травні того ж року медбрат запросив Джеральдін на побачення.

За кілька днів до цього у Чінгошо знайшли серйозне захворювання нирки. Орган функціонував лише на 20 відсотків, кожен день їй був потрібний діаліз. Джеральдін повідомила Каталді діагноз і порадила не починати відносини з нею, але він заявив, що не покине її.

"Він приходив до мене після 12-годинних змін, приносив їжу, допомагав одягатися, розмовляв з лікарями ... Він був моїм супергероєм", - зізналася Чінгошо.

На початку 2018 роки дівчина дізналася, що ніхто з її родичів не зможе стати донором для неї. Тоді Каталді вирішив здати аналізи на сумісність органів.

Після цього пара вирушила до Португалії, щоб відзначити день народження дівчини. Каталді зробив їй пропозицію, і в той же день дізнався, що зможе стати донором.

"Він розбудив мене в сльозах і сказав про це. Я запитала його: "А якщо ми розлучимося?". А він відповів: "Принаймні я врятую тебе життя", - розповіла наречена.

У лютому 2019 року лікарі провели операцію з пересадки нирки. У серпні пара планує одружитися.

Нагадаємо, обручка з чоловічого волосся налякала мережу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна