Чоловік Білик готовий переїхати з Росії в Україну, щоб уникнути розлучення

Фотограф та стиліст Аслан Ахмадов запевнив, що заради Ірини Білик та сина Табріза готових покинути Росію, де в нього купа роботи
Depo.Життя
26 жовтня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Чоловік Білик готовий переїхати з Росії в Україну, щоб уникнути розлучення
Чоловік Білик готовий переїхати з Росії в Україну, щоб уникнути розлучення

Про нелегкий період у стосунках із українською співачкою стиліст розповів "Star Hit", передає Depo.ua.

"Я як і раніше живу між двома країнами, але якщо колись постане вибір: бути поруч з сім'єю або в країні, де у мене робота, я не замислюючись зроблю вибір на користь сім'ї! Роботу я зможу знайти собі, де завгодно", - запевнив Аслан.

Також учасник шоу "Голос" на Росіх стверджує, що попри відстань він не ревнує Білик.

"Ми з дружиною дуже любимо одне одного, і у нас повне взаєморозуміння. Дружину я не ревную, я її люблю і довіряю у всьому, це рідна і віддана мені людина", - сказав він.

Попри те що Ахмадов вибув із шоу, він згадав як Білик заставила його взяти участь у "Голосі".

"На моїй участі в цьому шоу два роки наполягала моя кохана дружина. Коли в цьому році вона дізналася, що проходить кастинг, вона мені сказала, що якщо я не братиму участь, то розлучиться зі мною. У неї прекрасне почуття гумору, але я про всяк випадок, ризикувати не став", - розповів стиліст.

Нагадаємо, Ірина Білик із новонародженим сином Табрізом, який з'явився на світ за допомогою сурогатної матері, живуть у Києві, а батько дитини та чоловік співачки проживає на Росії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя