Число користувачів WhatsApp досягло мільярда

Число активних користувачів месенджера WhatsApp досягло одного мільярда осіб
Depo.Життя
2 лютого 2016 06:58
ФОТО: depo.ua

Додаток доступний користувачам на 53 мовах і 7 мобільних платформах. Щодня в месенджері пересилається 42 мільярди повідомлень, 1,6 мільярдів фотографій і 250 мільйонів відеозаписів, передає depo.ua з посиланням на Лента.ру.

WhatsApp був розроблений колишнім хакером Яном Кумом у 2009 році, до якого пізніше приєднався його колишній колега по компанії Yahoo Брайан Ектон.

До листопада 2011 року WhatsApp став найпопулярнішим платним соціальним додатком для iOS, а кількість завантажень месенджера на Android досягла 10 мільйонів. В лютому 2014 року WhatsApp був куплений соціальною мережею Facebook за 19 мільярдів доларів.

У січні 2016 року месенджер став повністю безкоштовним, скасувавши щорічну абонентську плату в розмірі одного долара після року безоплатного використання.

В середині грудня 2015 року месенджер був на 48 годин блокований владою Бразилії, де їм користуються 93 відсотки населення країни. Блокування ввели у зв'язку з небажанням компанії надати суду відомості для кримінального розслідування.

Читайте також: Як українці створювали дизайн WhatsApp

Більше новин про події в Україні та світі чит