Чиновників з Мін'юсту за грант навчають англійської абетки

Працівники Міністерства юстиції України вже вивчають англійську мову за системою "Lingva.Skills", причому з самого початку, тобто з абетки
Depo.Життя
5 липня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua

Онлайн-платформа створена спеціально для державних службовців. Вона безкоштовна, профінансована за рахунок гранту, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Навчальна програма розроблена для початкових рівнів А1 і А2. За цими рівнями уже навчається пілотна група з 55 людей Головного управління юстиції міста Києва.

"Наше завдання – виявити всіх, хто хоче знати англійську й дати їм таку можливість. Після запуску пілотних груп Головного управління юстиції Києва ми уже готові відкрити доступ для масового користування", – розповіла виконавчий директор Асоціації Інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

Онлайн-технологія вивчення англійської розроблена Віталієм Зубковим з "Академії Навичок" ("Skills Academу").

"Керівник підрозділу, може подивитися, кому зі співробітників найкраще вдається навчання, коли вони востаннє сідали за англійську та яких успіхів досягли", – зазначив він.

Зараз проект охоплює загальну англійську, проте у майбутньому творці планують додати спеціальну систему, яка допомагатиме вивчати англійську фахово, із професійною термінологією.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя