Чим живуть порнозірки: ТОП-5 Instagram акторок фільмів для дорослих (ФОТО 18+)

Порноакторки як і пересічні жінки люблять ділитися своїм життям із користувачами соцмереж
Depo.Життя
13 листопада 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Чим живуть порнозірки: ТОП-5 Instagram акторок фільмів для дорослих (ФОТО 18+)
Чим живуть порнозірки: ТОП-5 Instagram акторок фільмів для дорослих (ФОТО 18+)

Попри жорстоку цензуру у соцмережі Instagram, порнозірки ведуть активне соціальне життя і доводять своїми фотоблогами, що вони звичайні жінки з цікавою роботою.

Depo.ua пропонує переглянути найяскравіші фотоблоги відомих акторок фільмів для дорослих.

ТОРІ БЛЕК

Торі Блек, уроджена Мішель Чапман, народилася 26 серпня 1988 року в Сіетлі, Вашингтон, США. Після закінчення школи дівчина вирішила продовжити навчання в коледжі. Щоб заробити гроші для оплати навчання, Торі працювала моделлю, але цих грошей не вистачало, в той момент їй запропонували спробувати себе спочатку як порномодель, а потім і на зйомках фільмів для дорослих. З 2007 року Торі почала зніматися в порнофільмах.

Наразі у доробку акторки більше 320 фільмів. Вона є володаркою багатьох нагород у сфері порноіндустрії. 

РАЙЛІ РІД

Райлі Рід почала кар'єру в порноіндустрії в 2011 році у віці 19 років і спочатку використовувався псевдонім Пейдж Райлі. Вона стала успішною дебютанткою, здобувши чимало нагород у сфері порноіндустрії. 

Станом на 2016 рік вона знялася більше ніж у 300 фільмах.

НІКОЛЬ ЕНІСТОН

Еністон має німецькі та грецькі коріння. Ніколь Еністон дебютувала в порно в 2010 році і з тих пір, за даними на 2016 рік, знялася у 220 фільмах. До того як прийти в індустрію, дівчина працювала в банку. У 2011 році Ніколь Еністон зробила операцію зі збільшення грудей і розпочала нове життя у якості порнозірки.

АЛЕКСІС ТЕХАС

Найпопулярніша із порнозірок в Instagram. Має 2.2 млн дописувачів. 

Алексіс Тексас народилася на військовій базі в Панамі, де служив її батько. Має німецькі, пуерторіканські і норвезькі коріння. В юності вона працювала барменом в рідному місті Кастровілл (штат Техас) і носила прізвище Стівенс. У 2006 році Алексіс поміняла прізвище і знялася в своєму першому фільмі College Amateur Tour In Texas.

Після цього дівчина переїхала в Лос-Анджелес і працювала під керівництвом відомої порноакторки Беладони. У 2009 році Алексіс відкриває свою власну кінокомпанію Alexis Texas Entertainment.

 За даними на 2015 рік, знялася в 532 порнофільмах.

МІА ХАЛІФА

Міа Халіфа народилася в Бейруті, Ліван, але переїхала в Меріленд ще підлітком. Вона дебютувала в порно в жовтні 2014 року, і з тих пір викликає обурення серед жителів Близького Сходу. Критики звинувачують її в неповазі своєї віри, в той час як інші стверджують, що вона живе гріховним життям і заслуговує на те, щоб бути убитою. Вона - ліванська християнка, тому не розуміє претензій від мусульман.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя