Чим загрожує незавершений гештальт або Ваше вікно до чудес

Ігор Погодін стверджує, що незакриті гештальти можуть сильно нашкодити людині. Але неправильно закриті – можуть бути ще небезпечніше. Як правильно закривати гештальт?

Чим загрожує незавершений гештальт або В…

Гештальт – це набір процесів, що ведуть до певної потреби людини. Ви чогось хочете. Вам щось потрібно. Якщо ви задовольняєте потребу – гештальт закривається. Не задовольняєте – залишається незакритим.

І це може призвести до поганих наслідків.

Уявіть, що в оперативній пам'яті вашого смартфона є незакрита програма. Вона постійно навантажує пристрій, збиває процеси, не дає відкрити інші додатки. Буквально з'їдає енергію. Незакритий гештальт – це те ж саме. Незавершена потреба заважає вам жити. Забирає вашу увагу і фокус.

Але і це далеко не кінець. Незавершений гештальт забирає багато часу і сил. Це призводить до більш серйозних наслідків – психосоматичних розладів. Якщо до цього моменту відвідування психотерапевта було бажаним, то з розвитком патологій воно стає необхідним.

Як закриття гештальта може нашкодити вам

Гештальти залишаються в пам'яті надовго. Це може стати хорошим поштовхом для змін у вашому житті. Але коли ви повністю пояснюєте і розкриваєте собі ситуацію, гештальт закривається вже на цьому етапі. І ви знову опиняєтеся в замкнутому колі.

Шукайте альтернативні рішення. Переживайте страхи, болі і травми. Не боріться з ними і не намагайтесь позбутися.

Я вважаю, що гештальт-терапія при правильному застосуванні – це не просто спосіб підтримувати психологічне здоров'я. Я створив метод Психотерапії Переживанням, який в буквальному сенсі відкриває вікно чудес у вашому житті.

Як працює "магія" Психотерапії Переживанням

Я впевнений, що ключові зміни у вашому житті відбуваються, коли ви починаєте ставити собі питання: а що є ще? Шукаєте альтернативні рішення, дієте нестандартно. Це значно розширює ваші кордону. Відкриває новий спектр почуттів і емоцій.

На підставі цього я створив Психотерапію Переживанням. Моє головне переконання: людині не можна боротися зі своїми почуттями. Якщо ви відчуваєте злість, але ховаєте її за посмішкою, ви накопичуєте цю енергію. Рано чи пізно місце в резервуарі закінчиться. Відбудеться сплеск.

Психотерапія Переживанням – це спосіб закрити гештальт так, щоб буквально відкрити вікно чудес у своєму житті. Я не кажу про чарівну кнопку. Я говорю про кероване диво.

Уявіть, в якийсь момент у вашому житті:

  • Відбуваються події, про які ви давно мріяли.
  • З'являються нові знайомства, яких так не вистачало.
  • Зустрічається старий друг, за яким ви довго сумували, але не знаходили часу.

Складається відчуття, ніби весь Всесвіт працює для вас. Все складається саме так, як ви хочете. Хіба це не схоже на диво? Згоден, звучить незвично.

Але це і є результат Психотерапії Переживанням.

Чому так відбувається?

Метод полягає в колективній роботі. Ви закриваєте гештальт, перебуваючи в контакті з іншою людиною. Наприклад: клієнт + психотерапевт. Ви максимально віддаєтеся цьому контакту. Сконцентровані на ньому. Чітко розумієте всі почуття і емоції, що виникають в діалозі.

Головне – ви обговорюєте ці почуття. Проживаєте їх. Завдання другої людини – дати правильний зворотній зв'язок. І відкриття вікна чудес відбувається саме в цей момент. Коли ви максимально проживаєте почуття, знімаєте напругу і закриваєте гештальт саме таким способом. Ви отримуєте свободу. Починаєте дихати на повні груди.

У цьому контакті відбувається життя. Емоційно доторкнувшись один до одного, двоє людей торкаються і до джерела самого життя. І воно повертається в вашу сторону. День бабака закінчується. Ви починаєте жити.

Чому це приносить складності моїм клієнтам

9 з 10 людей, що освоїли Психотерапію Переживанням,стверджують: "Тепер жити стало складніше". Чому? Наплив подій вимагає вашої уваги. Ви стаєте учасником багатьох нових процесів. І це подобається вам. Життя наповнюється фарбами, перестає бути прісним та одноманітним.

Так, 90% моїх клієнтів стверджують, що жити стало складніше. Але головне вони кажуть після цього: "... і тепер я по-справжньому щасливий!".

У цьому немає ніякої містики. Це психологія. Я знайшов новий спосіб впливу на життя, і вважаю, що цей метод закриття гештальтів НЕ просто звільняє вас від чогось. Він відкриває двері в абсолютно нове життя. Де ви щасливі буквально кожну хвилину.

Багато тонкощів Психотерапії Переживанням я розкриваю на своєму YouTube-каналі. А також показую, як це працює на практиці, в діалозі із зірковими гостями. Дивіться.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme