Застрахуватися від коронавірусу в Україні: Чи можливо таке і скільки коштує

В Україні невпинно росте кількість підтверджених випадків зараження новим коронавірусом SARS-CoV-2 – наразі у МОЗ підтвердили 73 позитивних результатів. Не дивно, що багато хто хотів би застрахуватися від цього лиха 

Марія Зайчик
Журналіст відділу «Життя»
Застрахуватися від коронавірусу в Україн…

Журналіст Depo.ua зв'язався з представниками трьох великих страхових компаній і розпитав їх, чи можна застрахуватися на випадок захворювання COVID-19.

У двох випадках нашому кореспонденту повідомили, що не супроводжують даний діагноз.

"У нас є стандартні пакети послуг, де чітко перераховані випадки страхування і у зв’язку з коронавірусом ніяких змін у них не вносилося", - заявили в страховій.

У ще одній компанії зазначили, що у випадку епідемій, загальнонаціональних форс-мажорних ситуацій, страхові компанії свої послуги не надають і ми ніде не знайдемо страхового агента, який візьме у роботу такий випадок. Також у страховій додали, що відповідне лікування нового захворювання держава надає на безоплатній основі, включно із тестами, тож "страховим тут немає чого робити".

Тим часом в інших країнах страхові компанії відіграють ключову роль у фінансуванні боротьби з коронавірусом. Так, наприклад, у Малайзії страхові компанії-члени національної асоціації страхування життя підключилися до боротьби із COVID-19 і зобов'язалися надати своїм клієнтам разові грошові виплати у випадку встановлення відповідного діагнозу, разові грошові виплати на випадок смерті та супровідні щоденні виплати у випадку госпіталізації на її термін.  Але там немає іншого виходу, вся система охорони здоров'я країни - платна. Наскільки ефективно це покриє витрати – також невідомо.

Зіткнулися із проблемами і у США: є небезпека, що американці уникатимуть кліник, адже боятимуться отримати величезний чек за лікування на виході.

"На базовому рівні зараження коронавірусом вимагатиме від інфікованих звернутися за медичною допомогою, щоб їх можна було діагностувати та ізолювати. Страх перед руйнівними рахунками за швидку допомогу або лікарняні може привести їх не у клініку, а на домашнє лікування або ж на роботу", – пише The Guardian.

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme