Червоне море від крові: На Фарерах влаштували криваву різанину дельфінів (ФОТО)

На Фарерських островах море стало червоним від крові десятків чорних дельфінів, вбитих жителями островів під час підготовки до суворої зими

22-річний студент Кембриджського університету Алістер Уорд сфотографував традиційний "забій китів" жителями у бухті Сандавагур, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Фарерські острови розташовані в північній частині Атлантики між Норвегією та Ісландією і складаються з 18 крихітних островів.

М'ясо гринд (чорних дельфінів) та їхній жир - джерело їжі для 50 тисяч фарерців протягом зими. Місцеві полюють на дельфінів щороку протягом століть, але жахливі фотографії щоразу шокують іноземців.

"Вони загнали їх до бухти, тикаючи веслами. Коли вони підігнали їх досить близько, ціле містечко кинулося на них і почало різати. Навіть діти підключилися, натягували мотузки і стрибали на туші. Ми просто сиділи там, немов втратили дар мови, певною мірою засмучені, але не могли ворухнутися", - розповів Уорд.

Жителі островів вважають китобійний промисел діяльністю громади, доступною для всіх, яка, за їхніми словами, регулюється національними законами та організована таким чином, аби кити страждали найменше.

Фарерці стверджують, що їхній китобійний промисел стійкий - вбивають 800 гринд на рік з популяції, що налічує близько 100 тисяч китів навколо Фарерських островів.

Проте Уорд сказав, що його приголомшили методи вбивства гринд.

"Вереск китів був жахливий. Вони розмістили гачки на мотузках, закріпили їх в дихальних отворах китів, щоб витягнути їх, а потім різали їх ножами. Вони не померли у гуманний спосіб", - вважає студент.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна