Чергове засідання суду щодо Меджлісу в окупованому Криму відбудеться 7 квітня

Наступне судове засідання за позовом про заборону Меджлісу кримськотатарського народу відбудеться в окупованому РФ Сімферополі 7 квітня
Depo.Життя
18 березня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Меджлісу, передає depo.ua.

"17 березня 2016 р. в Сімферополі відбулося чергове судове засідання за позовом про заборону Меджлісу кримськотатарського народу як екстремістської організації. Наступне засідання суду щодо Меджлісу в окупованому Криму відбудеться 7 квітня", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в окупованому Росією Криму зібралися судити Меджліс як громадську організацію, що суперечить міжнародному законодавству.

Нагадаємо, що "прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська подала позов до суду з вимогою заборонити діяльність Меджлісу на півострові.

В ООН закликали Росію не допустити закриття Меджлісу кримськотатарського народу в Криму. Євросоюз також висловив стурбованість намірами заборонити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Кримська правозахисна група звернулася до міжнародних організацій із заявою про неприпустимість заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя