Через смог у Києві обмежать рух транспорту

Для зменшення накопичення шкідливих речовин в повітрі у Києві буде обмежено рух автотранспорту на центральних вулицях, а також обмежено в’їзд вантажного транспорту на територію міста
Depo.Життя
28 липня 2016 07:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА, передає depo.ua.

Як зазначається у повідомленні, до такого заходу влад міста вдається через накопичення та утворення шкідливих домішок у приземному шарі повітря через несприятливі метеорологічні умови (спекотний характер погоди, слабкий вітер у приземному шарі). За прогнозом Українського гідрометцентру, такі погодні умови триватимуть в Києві до 31 липня.

КК "Київавтодор" та комунальні служби районів забезпечують щоденний полив автошляхів, прибудинкових територій і зелених зон, з особливою увагою до зон з перевищенням гранично допустимих норм шкідливих речовин.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві рекомендує людям похилого віку і дітям за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі у денні години. Під час підвищеної сонячної активності (з 12 до 15 години) рекомендується утриматися від прогулянок та відпочинку на пляжі.

Станом на 27 липня рівень забруднення атмосферного повітря перевищив граничнодопустимий. Це, зокрема, спостерігається на вул. Щербакова, проспекті Оболонському, вул. Межигірській і вул. Краківській.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії від 27липня, високий рівень забруднення також спостерігається в районі площ Бессарабської, Перемоги Московської, вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Перемоги, Оболонського; бульварах Л. Українки та Науки.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя