Через скандал із Кешею, Sony перерве співпрацю з Доктором Люком

Скандальна історія за участю співачки Кеші і її продюсера Доктора Люка, якого артистка звинувачує в сексуальному і моральному насильстві, псує кар'єру продюсера

Незважаючи на те, що вина Лукаша Готтвальд (так звучить справжнє ім'я продюсера) не доведена, студія Sony має намір розірвати з ним контракт, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сплетник".

За словами джерела, керівництво збирається розірвати контракт за рік до його закінчення. Причина перш за все, в тому, що Кешу підтримали провідні артисти індустрії, такі як Леді Гага, Тейлор Свіфт і Адель. Крім того, біля офісу Sony вже проводилися мітинги на захист Кеші.

Контракт з компанією Лукаш Готтвальд уклав в 2011 році. З тих пір він був продюсером хітів, включаючи Wrecking Ball Майлі Сайрус і дуетний трек Кеші і Пітбуля Timber.

Раніше представники Sony Music вже виступали з офіційною заявою, що стосується скандалу. У ньому керівництво компанії відзначало, що не може втрутитися в стосунки співачки та продюсера і не має права розірвати укладений між Кешею і Люком контракт - це якраз те, чого домагається артистка.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя