Чехи вибачилися перед українцями за карту з "російським Кримом"

Позначення Криму частиною Росії у "Футбольному атласі" чеського видавництва Ottovo Nakladatelstvi сталося внаслідок помилки картографа, і не було навмисною дією
Depo.Життя
9 лютого 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив шеф-редактор видавництва Філіп Гладік у письмовому коментарі "Європейській правді", передає depo.ua.

"Ми вже знаємо про фатальні помилки в картах. Наш постійний картограф в той час готував історичну монографію України і використав для деяких карт "Футбольного атласу" карту, яку використовував для певного історичного періоду. (З тих же причини у нас у "Футбольному атласі" помилково зображається на деяких картах і Північний Кіпр.). У нас уже була внутрішня зустріч із картографом, він сказав, що в той момент не розумів свою помилку", - йдеться у листі.

Гладік також зазначив, що через значну нестачу часу сам він зосередився на виборі клубів, процесі підрахунку трофеїв і в той момент не думав, що досвідчений картограф зробить карти з такими помилками.

"Таким чином, я хотів би тільки уточнити, що використання нестандартних карт не відображає ніякої політичної позиції моєї або видавництва, мова йде суто про фактор людської помилки. Вибачте, у разі перевидання книги назви будуть співставлені правильно. Ще раз прошу вибачення за наші помилки і дякую за розуміння", - написав Гладік.

Нагадаємо, у Чехії в листопаді минулого року видали "Футбольний атлас світу", в якому окупований Крим позначений як російська територія.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя