Чеченські слідчі провели перші допити у справі Віри Савченко

Через чотири місяці після порушення кримінальної справи проти Віри Савченко у Грозному слідчі провели перші допити свідків
Depo.Життя
21 березня 2016 05:02
ФОТО: depo.ua
Чеченські слідчі провели перші допити у справі Віри Савченко
Чеченські слідчі провели перші допити у справі Віри Савченко

Про це пише depo.ua з посиланням на "Коммерсантъ".

Вірі Савченко інкримінується неповага до суду. За версією слідства, вона, будучи присутньою в Грозному на процесі щодо громадян України Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, порушувала роботу суду.

"Я і мій підзахисний Клих стали свідками тієї самої перепалки між Вірою Савченко і суддею Вахитом Ісмаїловим", - пояснила Марина Дубровіна.

Адвокат Віри Савченко Марк Фейгін пояснив, що його підзахисна після того судового засідання в Грозному не з'являлася і не планує цього робити. Фейгін пояснив, що вважає цю справу безперспективною.

"Вона не ображала суддю, просто щось пробурчала собі під ніс, а її виставили з залу, та ще й порушили справу", - сказав виданню адвокат.

На його думку, кримінальне переслідування Віри Савченко було розпочато лише для того, щоб позбавити її можливості брати участь у процесі в Грозному.

"Як громадський захисник пані Савченко могла надати значну підтримку адвокатам своїх співвітчизників, а суддя вирішив перешкодити цьому", — отмечтил Фейгін.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили про активізацію справу проти Віри Савченко "за образу судді в Чечні".

Віра Савченко була залучена в якості громадського захисникаСтаніслава Клиха і Миколи Карпюка. Однак у жовтні минулого року за офіційним формулюванням – через "численні порушення правил поведінки та образи головуючого у суді " – такого статусу вона була позбавлена.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя